×
The Unbearable Weight of Massive Talent (2022), reż. Tom Gormican.

Zwiastun najbardziej oczekiwanego filmu przyszłego roku

Jeśli jeszcze o tym nie wiecie, to informuję Was, że najbardziej oczekiwanym filmem przyszłego roku jest dzieło o uroczym tytule The Unbearable Weight of Massive Talent. Film ów opowiada o Nicku Cage’u (w tej roli Nicolas Cage), który przyjmuje tajną misję od CIA i wyrusza do Meksyku, by pomóc pojmać tamtejszego barona narkotykowego (Pedro Pascal), który jest jego największym fanem. Bo ten filmowy Nick Cage, to taki prawdziwy Nic Cage.

Gdyby Nicolasów Cage’ów było jeszcze za mało, to na wszelki wypadek Nicolas Cage wciela się tu w podwójną rolę siebie w aktualnym wieku i siebie z młodości. Teraz już wiecie, dlaczego The Unbearable Weight of Massive Talent (Nieznośny ciężar ogromnego talentu) jest najbardziej oczekiwanym filmem przyszłego roku. A oto jego zwiastun.

Zwiastun najbardziej oczekiwanego filmu 2022 roku – 

Pierwsze zapowiedzi filmu, o którym mówi się od dobrych dwóch lat, wskazywały na to, że filmowy Nic Cage szykuje się do roli w nowym filmie Quentina Tarantino. A raczej do przesłuchania do tej roli. Wprawne oko w powyższym zwiastunie dostrzeże pewne fragmenty, które wskazują na to, że zobaczymy w nim jakąś alternatywną rzeczywistość z Cage’m w roli Pumpkina, a może nawet Butcha Coolidge’a z Pulp Fiction. Gdyby mnie ktoś pytał, to powiedziałbym, że Cage startował do tych ról, ale ich nie dostał. No ale zobaczymy.

No i tyle, czekamy. Scenariusz filmu napisali Tom Gormican i Kevin Etten, wyreżyserował go Gormican. Projekt zaczął się w charakterze żartu, ale okazało się, że udało się zgarnąć na pokład nie tylko Cage’a i Pascala, ale jeszcze Tiffany Haddish i Neila Patricka Harrisa.

Premiera filmu zaplanowana została na 22 kwietnia 2022 roku.

Podziel się tym artykułem:

Skomentuj

Twó adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Quentin 2023 - since 2004