×
Podsumowanie wydarzeń września 2021

Podsumowanie wydarzeń września 2021

1 września – Żona ministra Łukasza Schreibera z PiS, Marianna, bez wiedzy męża zgłasza się do TVN-owskiego „Top Model” prowadzonego przez homoseksualistów, którym kiedyś kazała wynosić się z jej kraju.

2 września – Andrzej Duda dowiaduje się, że podjął decyzję w sprawie wprowadzenia stanu wyjątkowego w części Polski. Frontmanka zespołu Bajm, Beata K. zostaje złapana za kierownicą z dwoma promilami alkoholu w wydychanym powietrzu.

3 września – Kim Dzong Un nakazuje swoim naukowcom walkę z ociepleniem klimatu. W Zgierzu pozwolono dzieciom malować po koniach.

4 września – Jakub Rzeźniczak kręci bekę ze swoich zobowiązań alimentacyjnych. Polska 2050 Szymona Hołowni rzuca wyzwanie portalowi społecznościowemu Albicla swoją aplikacją na komórki o nazwie Jaśmina.

5 września – Niespodziewana wizyta Sanepidu przerywa mecz eliminacji mistrzostw świata pomiędzy Brazylią i Argentyną. San Marino strzela gola Polsce.

6 września – Twitter zamiera w oczekiwaniu na zdementowanie pogłosek o 20 centymetrach redaktora Dobskiego.

7 września – Gościem Forum Ekonomicznego w Karpaczu jest pracownik białoruskiego KGB Jurij Woskriesienskij zajmujący się w kraju zmuszaniem więźniów politycznych do przyznania się do winy. Organizatorzy forum twierdzą, że zmusił ich do zaproszenia.

8 września – Z powodu stanu wyjątkowego na granicy z Białorusią odwołana zostaje doroczna wystawa grzybów z Białowieży. Polska wygrywa 1:1 w meczu z Anglią.

9 września – 38-letni prokurator Prokuratury Rejonowej w Świdnicy Maciej W. zostaje sfotografowany nago w trakcie zakupów. Nie wiadomo, gdzie schował portfel. Marek Suski przygotowuje się do walki z brukselskim okupantem.

10 września – Mafia rumuńskich grzybiarzy terroryzuje Podkarpacie. Premier Morawiecki nie wie, ile kosztuje bochenek chleba.

11 września – Bartosz Węglarczyk blokuje wszystkich.

12 września – Największe telewizje w Polsce pokazują na żywo mszę beatyfikacyjną kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz matki Elżbiety Róży Czackiej. Widzowie twierdzą, że woleliby zobaczyć transmisję na żywo z grzybobrania.

13 września – Reklamowana przez stację Shell hasłem „Najlepszy wyBorek” turecka przekąska w kształcie parówy, tzw. börek, oburza Mateusza Borka, któremu wszystko kojarzy się ze sobą.

14 września – Wiadomo już, dlaczego nowy serial Marvela nosi tytuł „Sokole Oko”. Trzeba mieć właśnie takie, żeby w jego zwiastunie wypatrzyć Piotra Adamczyka.

15 września – Walczący o prawa zwierząt Joanna Krupa i Michał Piróg pozwalają na męczenie alpak w nowym odcinku „Top Model”.

16 września – Grzegorz Braun chce wieszać ministra Adama Niedzielskiego. Youtube usuwa Kanał Sportowy. Sylwia Spurek chce zakazać wędkarstwa w Europie. Youtube przywraca Kanał Sportowy.

17 września – Minister Dworczyk pisze maila do redaktora Skórzyńskiego z prośbą o pomoc, ale redaktor Skórzyński twierdzi, że na niego nie odpisał. Janusz Korwin-Mikke uważa, że po pierwszej miesiączce dwunastolatkom powinno się pozwolić na uprawianie seksu.

18 września – Opracowany zostaje prototyp polskiej szczepionki na SARS-CoV-2 o nazwie CovidVax, ale nikt o nim nie słyszał, bo Polacy mają w nosie szczepienia, póki nie zamkną im lasów, fitnessów, barberów i szamy.

19 września – Homoseksualizm jest zaraźliwy, tak uważa ojciec prezydenta Andrzeja Dudy, Jan.

20 września – Okazuje się, że redaktor Skórzyński jednak odpisał na maila ministra Dworczyka. Patryk Jaki na konferencji prasowej próbuje udowodnić, że Polska dopłaca do Unii Europejskiej, ale nie zgadzają mu się cyferki. Polska będzie musiała dopłacić do Unii Europejskiej po pół miliona Euro dziennie, bo Jacek Sasin załatwił sprawę Turowa z Czechami.

21 września – Hitem Internetu zostają zdjęcia z imprezy u redaktora Mazurka, na której balują uśmiechnięci politycy obozu rządzącego i opozycji. W trosce o obywateli w kontekście wzrostu cen energii elektrycznej o 40%, rząd planuje kampanię wizerunkową mającą przygotować Polaków na takie podwyżki.

22 września – Balowali u Mazurka, teraz poniosą konsekwencje. Tomasz Siemoniak i Borys Budka oddają się do dyspozycji Donalda Tuska, a Sławomir Neumann wypada z list wyborczych Koalicji Obywatelskiej. Redaktor Mazurek już myśli o imprezie andrzejkowej.

23 września – Zrywamy stosunki dyplomatyczne z Czechami. Pod radiostację radiową w Gliwicach wyrusza grupa członków Wojsk Obrony Terytorialnej przebrana w mundury czeskich żołnierzy. Teściowa Donalda Tuska radzi mu, żeby nie pozbywał się pozytywnych chłopaków, którzy zabalowali u Mazurka.

24 września – Tomasz Siemoniak składa publiczną samokrytykę w sprawie biby u Mazurka. Robert Lewandowski się skończył. Polak nie strzela bramki w meczu przeciwko Greuther Fuerth. Michał Dworczyk wydaje na kolację 4320 zł. Nie jadł od miesiąca.

25 września – Włosi oburzeni jawną dyskryminacją ich narodu. W obsadzie dubbingu filmu na podstawie gry „Super Mario Bros.” nie znalazł się ani jeden Włoch. Jest za to jeden Afroamerykanin, więc wszystko w porządku.

26 września – Najstarsi Polacy na Wyspach nie pamiętają takich kolejek pod CPN-em jak w ten weekend pod stacjami benzynowymi w Anglii.

27 września – Minister Obrony Narodowej Mariusz Błaszczak oraz minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusz Kamiński podczas konferencji prasowej prezentują zdjęcie, na którym nielegalny imigrant uprawia seks z krową.

28 września – Wychodzi na jaw, że krowa z filmu Błaszczaka i Kamińskiego to klacz.

29 września – Internet szczuje biednego łódzkiego prawnika celebrytę, który pożyczonym Mercem w trakcie powrotu z wesela znajomej influenserki, prawdopodobnie na skutek nie zastosowania się do przepisów ruchu drogowego, powoduje wypadek, w którym giną dwie kobiety. Winę zrzuca na nie i na to, że jechały trumną na kółkach.

30 września – Wielka Nadzieja Białych, Donald Tusk, w wyważonych słowach określa ministrów Błaszczaka i Kamińskiego wieprzami. NIK rozjeżdża Zbigniewa Ziobrę w TVN-ie. W TVP i Polsacie nie rozjeżdża. Legia zdobywa szósty punkt w szesnastu meczach w Lidze Europy. Żartuję, w dwóch.

Podziel się tym artykułem:

Skomentuj

Twó adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Quentin 2023 - since 2004