×
Premiery kinowe weekendu 02-04.10.2020. Skandal. Ewenement Molesty (2020), reż. Bartosz Paduch.

Poszedłbym, odc. 338

Poproszę o wpisywanie się w komentarzach osób, które uważają, że robienie Poszedłbyma w pandemię COVID-19 nie ma sensu.

Premiery kinowe weekendu 02-04.10.2020

Trolle 2, Trolls World Tour (2020) –  Nie poszedłbym 

Trolle 2 to film, który zapewne przejdzie do historii. Jako pierwszy zamiast do kin trafił na VOD, odniósł tam sukces i udowodnił, że kina wcale nie są aż tak bardzo potrzebne do szczęścia studiom filmowym. Jeśli pandemia potrwa jeszcze trochę, za parę lat będziemy go wspominać w kontekście diametralnej zmiany tzw. doświadczenia kinowego na doświadczenie kanapowe we własnym domu. A na razie po kilku miesiącach trafił do polskich kin, bo u nas na VOD go nie było. Wiadomo jednak, co oznacza jego obecność na VOD gdzie indziej. Tak czy siak nie poszedłbym, ani nie obejrzał w żaden inny sposób, bo nie lubię animek i nie widziałem pierwszej części.

Jak zostać gwiazdą (2020) –  Nie poszedłbym 

Wydaje się, że wszelkie negatywne konotacje związane z tą produkcją, jej zwiastunem, obsadą i typową fabułą wynikają z faktu bycia polską produkcją rozrywkową. A te przeważnie okazują się co najwyżej kiepskie. Nie pomaga podobieństwo do kiepskiego Narzeczonego do niby, który też częściowo kręcił się wokół talent showu. No generalnie idealny film do skrytykowania go bez obejrzenia. Myślę jednak, że może wcale nie będzie tak źle, choć nie zaryzykowałbym seansu.

Skandal. Ewenement Molesty (2020) –  Poszedłbym 

Nie słuchałem, ale obejrzałbym. Jak każdy interesujący dokument z interesującym tematem. Z drugiej strony, po kiepskości dokumentu o zagranicznym koledze Kazika, który miał być filmem o Kulcie – zalecam ostrożność.

Repertuar uzupełnia dokumentalny Świat według kota, De Wilde Stad (2018).

Podziel się tym artykułem:

Skomentuj

Twó adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Quentin 2023 - since 2004