×
Quentin.pl jest też na Instagramie.

Jestem też na Instagramie. Chyba warto tam zaglądać :P

Oto krótki wpis z gatunku ogłoszenia parafialnego. Nie będę Was zanudzał powodami, które stoją za perturbacjami dotyczącymi mojego życia blogowego, najważniejsze, że nie zamierzam rezygnować z pisania tutaj. To na pewno. Co do jego częstotliwości – pozostaje ono jedną, wielką niewiadomą. Kiedy mogę – piszę.

Ale czasem mam ochotę podzielić się swoimi wrażeniami o jakimś filmie, bądź serialu, a czasu na to nie mam. Próbowałem w Youtube’a, ale tam trzeba poświęcić jeszcze więcej czasu (może spróbuję raz jeszcze coś rozkręcić, niewykluczone). Spróbowałem w Instagram i okazało się, że tamtejsze Instastory to idealne miejsce do szybkiego podzielenia się refleksjami z ostatnich seansów. Klikasz „nagraj”, próbujesz znaleźć kąt, w którym wyglądasz znośnie i starasz się nie zgubić wątku, bo efektu się nie zmontuje i leci jak leci.

W ostatnich dniach wylądowały tam więc m.in. opinie o Bliźniaku, Legendzie Mietka Kosza, Obywatelu Jonesie, ale też o serialach Niewiarygodne i trzecim sezonie The Deuce.

Zapraszam zatem na INSTAGRAM Q-BLOGA.

Instagram Q-Bloga

Podziel się tym artykułem:

Skomentuj

Twó adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Quentin 2023 - since 2004