×
Mediakrytyk. Recenzje. Quentin. pl. Łukasz Kaliński.

Autopromocja

Materiał zawiera lokowanie produktu.

Wpis porządkowy spowodowany brakiem innych tematów, o jakich mógłbym napisać na Q-Blogu, a także urodzinami, których świętowanie jest dzisiaj moim priorytetem. Do wyboru miałem wpis autopromocyjny albo stwierdzenie, że drugi sezon Wielkich kłamstewek jest strasznym nudziarstwem.

Wiecie już, że od jakiegoś czasu cierpię na recenzyjne rozdwojenie jaźni i to, że na Q-Blogu nie ma żadnej recenzji, wcale nie oznacza, że świat pozbawionym został Q-recenzji. One powstają regularnie, nie zawsze publikowane są jednak tutaj. Na wyrywkowe fragmenty tychże narzekaliście (narzekała jedna osoba, ale to nadal duży procent Czytelników), więc ograniczyłem się jedynie do wspominania o innych recenzjach w miesięcznych podsumowaniach seansów. Informacje na ich temat można śledzić w miarę regularnie na Q-Fejsie, ale chyba najlepszym sposobem na to, żeby nie przegapić żadnych z tych recenzji jest śledzenie mnie na Mediakrytyku. To proste, wystarczy kliknąć w ten link: TEN LINK i już ma się regularny dostęp do wszystkiego, co wyszło spod mojego elektronicznego pióra.

Mediakrytyk. Recenzje. Quentin. pl. Łukasz Kaliński.

Dziękuję za uwagę.

PS. Jestem szybszy od jakichkolwiek aktualizacji, co oznacza, że w przeciągu najbliższych godzin powyższa lista powinna zostać uaktualniona o recenzje „Króla Lwa”, filmu „Truposze nie umierają” i wisienki na torcie: „Fightera”!

Podziel się tym artykułem:

2 komentarze

  1. polarbear_pl

    No już już, masz obserwujacego;)

  2. Ktoś pomyślałby, że to tylko jeden obserwujący, a jednak podniósł ich liczbę, aż o 10%! 🙂

Skomentuj

Twó adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Quentin 2023 - since 2004