×
Premiery kinowe weekendu 28-30.06.2019. Anna (2019), reż. Luc Besson.

Poszedłbym, odc. 286

Przed nami weekend przeciętny. A po nim już lipiec.

Premiery kinowe weekendu 28-30.06.2019

Polaroid (2019) –  Nie poszedłbym 

Nastolatka wchodzi w posiadanie nawiedzonego aparatu fotograficznego. „Polaroid” solidnie opowiada wyświechtaną historię i nie sili się na wprowadzenie do niej czegoś nowego. Gdyby powstał trzydzieści lat wcześniej – byłoby o czym mówić. Nakręcony teraz nie trafi na żadną listę ulubionych filmów. 5/10. RECENZJA FILMU

Sekretne życie zwierzaków domowych 2, The Secret Life of Pets 2 (2019) –  Nie poszedłbym 

Najpierw obejrzę jedynkę, a dopiero potem pójdę do kina na dwójkę. A że nie będą jej już wtedy grali…

Anna (2019) –  Poszedłbym 

W seansie z pewnością pomoże potraktowanie „Anny” jako komiksowego widowiska, którego akcja rozgrywa się w alternatywnej rzeczywistości przypominającej schyłek lat 80. ubiegłego wieku. (…) To film, który widzieliśmy już kilka razy. Jeśli zaakceptuje się jego słabości, zaczyna dostrzegać się pozytywy filmu Bessona. Rozrywkową akcję i Sashę Luss. 6/10. RECENZJA FILMU

Ja teraz kłamię (2019) –  Poszedłbym 

No spójrzcie tylko na ten zwiastun! Cóż to będzie za piramidalna wpadka, prawda? A może jednak jakimś cudem się uda? No klasyczne kino z gatunku: pójdę do kina, żeby się przekonać, jaka to chała, choć podświadomie wierzę w to, że ten durny krawat Więckiewicza wcale nie jest zwiastunem kichowatości całości.

Świadkowie Putina, Svideteli Putina (2018) –  Poszedłbym 

Interesuje mnie dokładnie tak samo jak każdy inny dokument o ciekawej tematyce. Choć można go było już chyba łapać na CANAL+-ie co nigdy nie zachęca do latania do kina.

Z pianą na ustach, Ar putām uz lūpām (2017) –  Nie poszedłbym 

Głupio tak rozdawać Nieposzedłbymy solidnie wyglądającym filmom, ale cóż z tego, co zobaczyłem w zwiastunie miałoby mnie zainteresować? Frapujące są widziane w opisach filmu porównania do „Cosia” Carpentera, ale bądźmy poważni. Łotewski klon Jasona Batemana to nie Kurt Russell.

Z głową w chmurach, Cloudboy (2017) –  Nie poszedłbym 

Może to i fajne, gdy ma się dwanaście lat.

Podziel się tym artykułem:

Skomentuj

Twó adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Quentin 2023 - since 2004