×
Atomic Blonde (2017), reż. David Leitch.

Poszedłbym, odc. 186

Końcówka lipca wygląda interesująco – przynajmniej dwa filmy godne rzucenia na nie okiem to nie w kij dmuchał.

Premiery kinowe weekendu 28-30.07.2017

Wojna o planetę małp, War for the Planet of the Apes (2017) Poszedłbym 

Co by nie gadać, Wojna o planetę małp jest świetnym przykładem magii kina. Małpy popylają z karabinami maszynowymi, a ty nie tylko masz ochotę to zobaczyć, ale i nie wykluczasz, że się wzruszysz podczas seansu.

Pierwsza nowa Planeta małp była fajna, druga była nudna. Miejmy nadzieję, że po trójce będzie można narysować sinusoidę.

Atomic Blonde (2017) Poszedłbym 

Zagrożenie może być tylko jedno. Podejdą ambitnie do sprawy i będą chcieli przemycić za dużo fabuły. Innymi słowy, powtórzą błąd m.in. drugiego Raidu. Liczę na to, że nie, bo efektowna rozpierducha nie w PG-13 w zupełności wystarczy do szczęścia. tak więc, do boju Charlize!

Kedi – sekretne życie kotów, Kedi (2016) Poszedłbym 

Fajoskie! Może nie do końca na duży ekran, ale nie znalazłem nic, co by uprawniało do narzekania. No chyba, że ktoś nie lubi kotów, ale w takim przypadku wątpliwe, żeby ładował się na Kedi do kina z własnej woli.

Mała Wielka Stopa, The Son of Bigfoot (2017) Nie poszedłbym 

Można brać dzieci do kina, nie powinno być wpadki.

Wilde Maus (2017) Poszedłbym 

Scenariusz a’la Upadek (nie ten z Hitlerem) zawsze na propsie. Tu w połączeniu z gatunkiem filmowym by Q: wszystko się pieprzy. No i przypomniało mi się, że miałem zgłębiać filmografię Josefa Hadera.

Kacper i Emma jadą w góry, Karsten og Petra ut på tur (2017) Nie poszedłbym 

No sztos, Kacper i Emma jadą w góry! Czekam jak na szpilkach na Kacper i Emma idą po bułki, Kacper i Emma spotykają kota oraz Kacper i Emma słabo śpią w nocy.

Podziel się tym artykułem:

Skomentuj

Twó adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Quentin 2023 - since 2004