×
Prevues of coming attractions, odc. 194. Murder on the Orient Express (2017), reż. Kenneth Branagh.

Prevues of coming attractions, odc. 194

Nie będę się żalił, ale nie mam czasu na regularne śledzenie zwiastunów. Szczególnie tych mniej powszechnych 🙁

Prevues of coming attractions, odc. 194

Tour De Pharmacy

Q-Prognoza:  QL  – Każdy kto widział 7 Days in Hell wie, czego się spodziewać. Tym razem Samberg wziął się za kolarstwo i na pewno będzie się z czego pośmiać. Szkoda tylko, że zapowiada się na ciut za duże przegięcie, tak samo jak w filmie o tenisie. A to zupełnie niepotrzebne przy tak wdzięcznym temacie. Dlatego wolę Popstara, bo tam świetnie wyważono satyrę i przegięcie. PS. Ciekaw jestem występu Lance’a Armstronga.

Black Panther

Q-Prognoza:  QJWIE  – Na razie zupełnie się nie jaram i myślę, że bliżej QPY jednak. Kolejny komiksowy film na przeczekanie, a nuż znajdzie się tylu fanów, że da mu zarobić. Tak czy siak miło, że Andy Serkis w końcu znów może pograć swoją twarzą.

Flatliners

Q-Prognoza:  QPA  – Szczerze powiedziawszy już oryginału nigdy nie lubiłem, więc remakowi też za wiele nie obiecuję. Szczególnie że wygląda jakoś tak high-tech nowocześnie, co nie wpływa na jego „fajność”. Jednak w momencie premiery oryginału świat był inny i łatwiej się łykało wszelkie podobne filmy, które skutecznie zacierały różnicę między tym, co realne, a tym co już wchodzi w science-fiction. A dzisiaj? Bardziej wygląda to na kolejny film komiksowy niż coś, co można by spróbować traktować poważnie. Ale ciekaw jestem roli Kiefera Sutherlanda. Znów zagra Nelsona, co sprawia, że nowy Flatliners to zapewne tak modny teraz remakoreboot.

American Made

Q-Prognoza:  QPA  – Jezusie, ale tanio to wygląda. Niczym NRD-owski serial telewizyjny. Czyżby trzecia klapa z rzędu dla Tomka? Za chwilę scjentolodzy na konwentach przesadzą go z pierwszego rzędu do piątego.

Murder on the Orient Express

Q-Prognoza:  QJWIE  – Typowy teaser. Zajawili, że będzie taki film i kto w nim zagra. Obsada fajna, Agata Christie zawsze na propsie, ale żeby ocenić coś więcej, trzeba poczekać na kolejne zwiastuny.

Wonder

Q-Prognoza:  QL  – Co ja Wam będę pisał, wszystko wiadomo. Lubię takie filmy, więc jak dla mnie luz. Plus zawsze miło widziana Julia Roberts.

Wind River

Q-Prognoza:  QL  – Jedno nie ulega wątpliwości, Taylor Sheridan wyrobił sobie własny styl na tyle, że nie trzeba czekać aż podpowiedzą w napisach, kto napisał film. Trudno tego stylu nie lubić, więc QL nie wydaje się dużym ryzykiem, mimo zdaje się sztampowej fabuły.

Logan Lucky

Q-Prognoza:  QL  – Cóż za trafnie wybrana obsada: Riley Keough, Katherine Waterston, Katie Holmes, Hilary Swank.

The Little Hours

Q-Prognoza:  QJWIE  – Cóż, w polskich kinach raczej tego nie zobaczymy, ale mam wrażenie, że niewielka strata.

The Mountain Between Us

Q-Prognoza:  QL  – Taki QL z gatunku: obejrzę, jak będzie na Netfliksie. No i jak nic zjedzą tego psiaka.

Blind

Q-Prognoza:  QPA  – Wrzucam tylko dlatego, by móc napisać, że trailer dżampnął szarka, gdy niewidomy dostał po ryju.

First Kill

Q-Prognoza:  QPA  – Jak to jest? W jednej chwili jesteś supergwiazdą kina, kilka minut później grasz w jednym szicie za drugim?

Reset

Q-Prognoza:  QJWIE  – Nie przepadam za chińskim kinem, ale machloje w czasie zawsze chętnie.

Podziel się tym artykułem:

Jeden komentarz

  1. Dobre te trailery w większości, szykuje się niezła 2-ga połowa 2017 w świecie filmów.

Skomentuj

Twó adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Quentin 2023 - since 2004