×

A Szarik był jamnikiem

[qlphon] parę dni temu puszczali w tvp pierwszy odcinek pancernych pokazałem go specjaliście od kynologii, żeby powiedział co to za pies gdy pokazywali małego szarika:

cytuje: „…bez cienia wątpliwości jest to jamnik szorstkowłosy…”

[schizoidalna] dokładnie. szczeniaka gral w tym samym odcinku też spaniel i jeszcze w jakies scenie kundel bury jakis.

[flower] Potrafili wynająć kupę czołgów i sprzętu, wytresowali kilka psów do roli Szarika, a nie znaleźli szczeniaka owczarka niemieckiego? Musiałby się ktoś mocno wysilić żebym w to uwierzył.

[qlphon] żelastwa po wojnie zostało im całe morze a wszystkie psy były zjedzone lub zdechły (kolejnośc dowolna) więc rasowy wilczur i to jeszcze szczeniak w odpowiedniej fazie rozwoju, (żeby do filmu pasował – środek srogiej zimy) a to nie takie proste widac było… więc wzieli co mieli nawet teraz, świadomi hodowcy najchętniej kryja tak, zeby szczeniaki pojawily sie wczesną wiosną…

[Maciej Bojko] Oczywiście, że to niemożliwe. Bo przecież grupą docelową serialu byli kynologowie, dlatego niezwykle istotne było właściwe obsadzenie roli szczeniaka występującego w jednym odcinku. Gdyby twórcy serialu poszli na skróty w tak istotnej kwestii, byłby to precedens w historii kinematografii i telewizji.

Podziel się tym artykułem:

Skomentuj

Twó adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Quentin 2023 - since 2004