×

Garść seksualnych problemów

[disclaimer: nie jestem autorem przytaczanych w tym dziale postów; wrzucam tu posty znalezione na grupach dyskusyjnych :)]

[pl.soc.seks oczywiście]

Witam jestem 42 letnią kobietą i matka 22 letniego syna. Od jakiegos miesiąca zauważyłam że przyszła synowa stara sie mnie uwieźc. Rozmawia ze mną na tematy seku i robi mi niedwuznaczne sytuacje. Co mam zrobić? Nie powiem że by mi sie to nie podobało. Czy ulec jej czy tez przejąć inicjatywe???

[Ciekawe, gdzie chce ją zawieźć.]

*

Witam mam pytanie czy beda w stanie spozycia alkoholowego lecz nie pamietajac tego czyli miec tak zwany „zerwany film” mozna byc wstanie dojscia do zwodu i zaplodnienia kobiety czy raczej po takiej dawce alkoholu ze film sie urwal jest to nie mozliwe?

*

Pytania dot. pierwszego razu:
1) Ile powinna trwać gra wstępna?
2) Ile powinien trwać sam stosunek?
3) Jak powinna wyglądać gra wstępna (uprzedzam, że chodzi o moją premierę – partnerka jest już po)?

Odp. ad.1:
2 minuty 13 sekund i max szesc dziesiatych sekundy. Kazda setna sekundy wiecej niszczy Wam wszystko i muicie zaczynac od nowa obliczając czas gry według wzoru:
Tw = n(G + Z)
Gdzie:
Tw = czas pierwszej gry wstepnej (wyrażony w głsakoziewnieciach)
 n = numer kolejnego powtórzenia gry
G = ilość głasków przednich górnych stref erogennych  partnerki
Z = ilość ziewnięc partnerki.

*

1. dziewczyna mnie ochrzaniła, że klucha ze mnie, więc pytam o radę. Mężczyzna może grać twardziela, silnego faceta, który bierze co jego. Problem pojawia się, gdy ona mówi „nie”. Sytuacja idealna, nie mówi :P, no ale co począć, gdy gra grzeczną dziewczynkę, albo używa wymówek. Nie uśmiecha mi się zmuszanie jej do czegokolwiek, ale z drugiej strony, sama chciała silnego faceta. Nic nie rozumiem

2. Umów się z nią, że nie reagujesz na słowo NIE, tylko na STOP, to na początek. Potem zrób jej masaż pleców najpierw dłońmi potem ustami. Stamtąd łatwo przeniesiesz się gdzie zechcesz.

3. O krwa – masaz plecow ustami… Mick Jagger musi byc w tym dobry

*

1. szukam dziewczyny z 3miasta chętnej do sesji foto. jestem amatorem fotografem i chciałbym spróbować nowego tematu. Preferowane dziewczyny w przedziale wiekowym 20 – 24 Oczywiście zdjęcia nie będą do niczego wykorzystywane i nigdzie publikowane

2. Grupa seks? Moze powiedz ze szczeroscia, ze masz ochote poderwac na foty? Druga sprawa – fotograf zyskuje wiarygodnosc pokazujac swoje portfolio.

1. Nie napisałem że jestem nie tylko amatorem ale też początkującym, niestety nie dysponuję portfolio, które mógłbym zaprezentować.

*

1. czy zyly na meskich jadrach to rzecz normalna?

2. nie, ktos taki jest zdeformowanym przez nature zwyrodnialcem, odrazajaca karykatura zdrowego mezczyzny, parszywa abominacja meskosci i powinien zamknac sie w dzwonnicy i nie wychodzic na swiatlo dzienne.

3. A to zenskie tez sa?

*

Pomocy !!!! Mam wielki życiowy problem z moim penisem. Jest tak wielki że jak mi stanie to cała krew tam spływa i mdleję z braku utlenienia mózgu  Pomocy

*

Dziwna sprawa , często oglądam tvn meto i podczas kiedy panie prezentują prognozę pogody to ja fantazjuję sobie co bym z nimi robil i jak, która i jak krzyczałaby podczas orgazmu itd. itp. Te fantazje nieco  mnie niepokoją z uwagi na fakt że nie jest to fascynacja jedną konkretną panią pogodynką  (co mogłoby się w końcu zdarzyć)  lecz wszystkimi (łącznie z  tą rozmemłaną Mają P.) Te marzenia seksualne nie zawierają elementów perwersji czy czegoś bardzo  „be”, tylko tak po prostu ……. Zjawisko się nasila.Czy ktoś ma podobne odczucia/problemy? Boję się że to początek jakieś większej dewiacji.

p.s. aby uprzedzić potencialne  złośliwe docinki : pan Zubilewicz mnie nie rusza.

Podziel się tym artykułem:

Skomentuj

Twó adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Quentin 2023 - since 2004