×

ROTFL TYGODNIA

No i miałem rację, że warto było dzisiejszej nocy oglądać pływanie. Otylia w wielkim stylu zdobyła tytuł mistrzyni świata oraz poprawiła swój rekord świata, a potem spadłem z krzesła. Otóż na fali sukcesów polskich pływaków na dystansie dwustu metrów stylem motylkowym, Dariusz Szpakowski dał się ponieść emocjom i zapytał Przemka Babiarza:
– Do tej pory polscy pływacy wyjeżdżali zagranicę żeby móc trenować pod okiem zagranicznych trenerów. Tymczasem Otylia pod okiem polskiego trenera Pawła Słomińskiego, udowodniła, że wcale nie trzeba szukać zagranicznych trenerów żeby osiągać wielkie rezultaty. Trudno nie zauważyć, że jesteśmy świadkami tworzenia się polskiej szkoły pływania i tu nasuwa mi się jedno pytanie. Zapytaj Przemku szefa wyszkolenia Polskiego Związku Pływania, który razem z tobą komentuje dzisiejsze zawody, czy możliwa jest taka sytuacja, że teraz zagraniczni pływacy będą przyjeżdżać do Polski, aby podpatrywać naszych mistrzów i uczyć się od naszych trenerów?
Szef wyszkolenia natomiast odpowiedział tak:
– Nic nie stoi na przeszkodzie, aby tak właśnie było. Dysponujemy nowoczesnym ośrodkiem, w którym szlifują formę nasi pływacy. Jest on przygotowany na przyjęcie gości dlatego jest możliwa taka sytuacja jaką opisał pan Dariusz Szpakowski. Ośrodek jest znakomicie przygotowany, ma tylko jedną wadę. Nie ma basenu.

Podziel się tym artykułem:

Skomentuj

Twó adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Quentin 2023 - since 2004