×

„DUPIE” ???

[UWAGA!!! SPOILERY do „Piły” [„Saw”]. Kto nei widział, a chce obejrzeć niech NIE CZYTA, bo zdradzam niżej ważne elementy fabuły]

Witaj Quent77,

Komentarz nadesłany przez Ciebie do forum:
http://film.onet.pl/10393,film.html
został usunięty ponieważ zawiera wulgaryzmy.

Dziękujemy za skorzystanie z naszych usług.
Onet.pl

ABC Forum – http://forum.onet.pl/abc.html

Treść komentarza:

– dlaczego pan doktor uciął sobie stopę zamiast sięgnąć piłą po telefon?

– dlaczego Zep torturował rodzinę doktora, miał ich tylko zabić; znaczy wiem dlaczego (żeby od razu nei zdradzić, że to nie on), ale kompletnie się to nie trzyma kupy, szczególnie ta cała scena, gdy sprawdza jak szybko bije serce ofiar po przyłożeniu im guna; Zep to nie psychopata tylko salowy

– Skąd Zep wiedział, gdzie przetrzymywani byli Adam i Lawrence? Oglądał ich cały czas, ale absolutnie nie było żadnej konieczności żeby morderca zdradzał mu dokładne namiary na miejsce przetrzymywania naszych bohaterów (a gdyby wszystko chciał dokładnie omówić, to by taśmy brakło 🙂 )

– Dlaczego Zep siedział na dupie w mieszkaniu Lawrence’a skoro nikt, ale to nikt go nie pilnował, a morderca jak sam widział, leżał cały czas na podłodze w łazience? A jeśli nie wiedział, że to on jest mordercą, to potwierdza to tylko powyższą wątpliwość, że nie mógł wiedzieć, gdzie przetrzymywani są Lawrence i Adam. A jeśli wiedział, że to jest morderca na co wskazuje fakt, że wiedział również, gdzie jest feralna łazienka to dlaczego nie poszedł na policję, albo choć po nich nie zadzwonił? Dlaczego nie poszedł do szpitala żeby go zbadali i dali mi antidotum jakieś na truciznę, którą podał mu morderca? Dlaczego? Dlaczego? Dlaczego?

– jakim cudem morderca przeżył strzał w plecy z shotguna (nie spodziewał się policji, a wątpię żeby cały dzień biegał w kamizelce kuloodpornej)

Podziel się tym artykułem:

Skomentuj

Twó adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Quentin 2023 - since 2004