×

W POSZUKIWANIU DOBREJ WIADOMOŚCI

– „Proces posłów: Prokuratura żąda kar więzienia.” – To właściwie sam nie wiem czy dobre jest czy nie, bo nie wiem czy owi posłowie mi coś złego zrobili, ale skoro jest o karze i jest o wiezieniu, to zdecydowanie nie wygląda to na dobrą wiadomość świąteczną. A już na pewno nie dla tych posłów.

– „Śmierć Kuliga: Dróżniczka skazana.” – Dwa lata, zawiasy na trzy. Pamiętam, przejeżdżałem przez Rzezawę tego samego dnia, w którym zdarzył się ten wypadek. Nie przez feralny przejazd, ale parę metrów dalej. Jechałem do Buby.

– „Kieres o teczce Niezabitowskiej.” – Gosia byłą informatorką SB. Cuś Dziadek z Olem musieli ostro zapić tamtej nocy na wysypisku, że nie wszystko dokładnie się sfajczyło.

– „Kolejarze planują strajk generalny.” – Planują na koniec roku. No po prostu pięknie. Nie dość, że pociągów coraz mniej, nie dość, że w Nowy Rok to w ogóle prawie nic nie jeździ, to jeszcze będą strajkować. Ja sobie myślę, że oni nie dopłat do przewozów regionalnych chcą, tylko pierwszy raz od n lat spędzić w domu Sylwestra.

– „Posłanka SKL miała poważny wypadek.” – Nawet nie wiem co to SKL (Swobodne Koleje Linowe?? 🙂 ) ale wypadek to zawsze wypadek. Posłanka wpadła w poślizg, a potem na drzewo. Jej stan lekarze określają jako średni.

– „Śmierć 27latki: Dyspozytorka nie wysłała karetki.” – 27latka (dopiero teraz sobie uświadomiłem, ze to moja równieśnica… normalnie nie mam tej świadomości, że ja już taki stary jestem) się otruła, dyspozytorka karetki nie wysłała uznając wezwanie za głupi żart, Ewa Drzyzga zaciera ręce.

– „Seria tragicznych wypadków na drogach.” – Zderzyły się trzy TIRy, zginęło dwóch kierowców ciężarówek. Oprócz tego kilka karamboli bez ofiar śmiertelnych. No, ale dopiero 14:16.

– „Rekordowy napad na bank w Belfaście.” – Dopóki złodzei nie złapią to przynajmniej oni będą mieli wesołe Święta. W końcu 10 milionów euro na ulicy nie leży.

– „Błąd w oprogramowaniu Google’a.” – Szkoda.

– „Reporter przed sąd za dziennikarską prowokację.” – Spróbuj pokazać Państwu ile warte są owego Państwa dowody osobiste, to Państwo okaże ci wdzięczność.

– „Ksiądz z kasą. Zainwestował 1,5mln złotych.” – Ktoś tę kasę mieć musi skoro my jej nie mamy.

– „Celny szantaż: wymuszanie łapówki.” – „Celnicy przyszli do mnie z bronią. Ich dowódca spytał, czy się nie boję, że ktoś porwie mi dzieci. I zażądał 37 tysięcy dolarów – zeznał w prokuraturze podejrzany o łapówkarstwo szef odzieżowej firmy Redan.”

Hohohohoho, Merry Christmas everyone!

Podziel się tym artykułem:

Skomentuj

Twó adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Quentin 2023 - since 2004