×

WEGETACJA

Jak roślinka. Siedzę sobie i słucham internetowych radyjek. Właśnie Phil Collins wyje „Aggainst All Odds”, a to niby miała być stacja nadająca polskie piosenki. Może refren będzie po polsku, bo na razie się zaczęło. A nie będę przełączał, bo lubię tą piosenkę… Nie, refren też po angielskiemu. Juuust a meeemoooryyy of youuur face la la la. Snif snif, smutno mi buuu.

Tak naprawdę to plan był taki żeby poczekać aż padnie sieć i do tego momentu słuchać muzyczki, a potem odciąć się od tego pomiotu rozpusty i zająć się oglądaniem „Manhattanu” drewnianego Allena. Plan nadal obowiązuje, ale sieć jak na złość nie chce mi zawiesić komputera, tak jak to ona potrafi robić wtedy kiedy nie trzeba. Jak efekt ów jest spodziewany to czekaj tatka latka… No pogięło tą stację radiową. Ostatni raz jak sprawdzałem „Smoke on the Water” nie było polskim kawałkiem. No, ale może to ja jestem dziwny. Przełączam się gdzie indziej, może tam będą śpiewać po polsku… Francuski rap siakiś na następnej stacji… O jest jakaś panna śpiewająca po polsku co bym zamknął oczy i spał. Nie wiem czy ona tak do mnie śpiewa, ale nie obrażę się jeśli tak, bo podobno ma być moim aniołem. Zobaczymy jak się to rozwinie.

Do dupy z taką sobotą. Ups, napisałem „dupa”. Ups, drugi raz! No to teraz mnie już na pewno wywalą z bloxowiska. No, ale wracając do dupiastej soboty. Pomysł z jednym, nudnym wykładem o godzinie osiemnastej nie jest dobrym pomysłem: cały dzień trza mu podporządkować i właściwie nic się nie chce zaczynać robić (tak jakbym kiedykolwiek coś robił 🙂 ) tylko czekać na odpowiednią do wyjazdu godzinę, wsiąść w samochód i przerzucić się z radio internetowego na radio samochodowe. A na razie przerzuciłem się na rosyjskie piosenki. Fajowe 😉 „Brigada iz Kazachstana” rulez.

No to jeszcze pochwalę się jaki mail dostałem i wracam do wegetacji:

Increase the size of your manhood

Forget about your partner faking her orgasm or not being able to please her. You will be able to penetrate deeper so your partner will experience more pleasure as well as multiple orgasms during sexual intercourse. 86% of women surveyed said that they would like their partner to be more 'full’ sexually.

http://ub.1.aupernewonlineitems.com/lg/

I want to let u guys know that I have seen over 1 inch in length increase since I started taking our system. The exercises are easy too. I use them both and this is awesome. Clancy, Spokane

Podziel się tym artykułem:

Skomentuj

Twó adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Quentin 2023 - since 2004