×

TE WSTRĘTNE BABY

[disclaimer: nie jestem autorem przytaczanych w tym dziale postów; wrzucam tu posty znalezione na grupach dyskusyjnych :)] [pl.soc.seks]

Temat posta: Jakie to obrzydliwe rzeczy robią baby!!!

Treść posta: Ten post niejest riposta na slowa kolezanki której mąz „pierdzi i dłubie w nosie” Chodzi o to ze czy w zwiazku czy w malzenstwie wypracowac trzeba pewne standardy. Bo jezeli pierdzenie czy dlubanie w nosie czy w dupie jest akceptowane przez partnera to co nam do tego? Owszem na poczatku jest pieknie i fajnie , myjemy sie czesto , smarujemy olejkami , piescimy zabki i ogólny wygląd. Prawda wychodzi pożniej. Z wlasnych doswiadczen (niejestem antyfeminista) wiem jednak ze prawda o kobietach  i facetach jest troche inna. Na serio w zyciu mialem 3 kobiety i po jakims czasie w kazdym z 3 przypadków musialem znosic pewne zapachy.

Ja np. przed kazdym pojsiem do łózka lubie sie umyc….. bo niedopomyslenia jest zeby babka robila mi laske i no wlasnie…… takze ja czystosc i oobista higiene  zawsze traktowalem jako first warunek naturalnego spełnienia czytaj roskoszy. no bo po co babke ma lapac obrzydzenie nawet jak to znosi bo kocha? no po co?

hmmmmmm… a teraz do rzeczy. WSZYSTKIE BABY TO BRUDASY!!!! serio nawet te które kochalem!!!! czasem az korcilo zeby zwrocic uwage ale sie powstrzymywalem zeby niezrobic przykrosci… albo jak juz niemoglem wytrzymac to ciagnalem ja pod prysznic i serio SAM MYLEM!!!!

Podziel się tym artykułem:

Skomentuj

Twó adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Quentin 2023 - since 2004