Prevues of coming attractions, odc. 181
Prevues of coming attractions, odc. 181.

Prevues of coming attractions, odc. 181

Cóż mogę powiedzieć, nie jest to najciekawszy zestaw zwiastunów w historii Prevuesów… I po tym zachęcającym wstępie zapraszam na kolejną porcję trailerów.

Prevues of coming attractions, odc. 181

Trailer Star Trek Beyond

Q-Prognoza:  QJWIE  – To już chyba wolałem ten pierwszy zwiastun, który wyglądał jak Fast and Furious niż ten śmiertelnie poważny wyżej. Na cholerę taka powaga? To nie Szekspir.

Trailer Deepwater Horizon

Q-Prognoza: Dzisiaj szykuje się prawdziwy zestaw  QJWIE  – Zabijcie mnie, nie widzę potencjału w tym filmie. Lokacja ograniczona do platformy wiertniczej, zagrożenie ograniczone do ognia. No ale może to będzie ten film z gatunku: miała być nuda, ale ogląda się emocjonująco i nawet nie wiadomo dlaczego.

Trailer Sing

Q-Prognoza:  Nie lubię animków  – Co komu przeszkadzało zrobić taki film z normalnymi ludźmi?

Trailer Morgan

Q-Prognoza:  QJWIE  – Teaser niewiele mówi o samym filmie, ale tak miało być, bo rolą takiego teasera jest zaostrzenie apetytu widza i zaintrygowanie go paroma migawkami z filmu. Problem w tym, że te parę migawek w ogóle mnie nie intryguje. PS. Tak mi się zdawało, że w tle mignęła mi Rose Leslie, która – jak się domyślam – będzie tytułową Morgan.

Trailer Popstar: Never Stop Never Stopping

Q-Prognoza:  QJWIE  – Jest Imogen Poots, więc nie może być źle. A tak poza tym to pozytywne odczucia, powinno być się z czego pośmiać, bo branża celebrytów to wdzięczny obiekt do żartów. Inna sprawa, że w podobnym Zoolanderze 2, z tego co słyszałem, w ogóle się to nie udało.

Trailer Don’t Think Twice

Q-Prognoza:  max 7/10  – Typowy przykład inteligentnej obyczajowej komedii, do której lgną aktorzy pokroju Keegana-Michaela Keya, by pokazać się od strony: „hej, ten koleś to nie tylko komediant, on także potrafi grać!”. Przeważnie są to porządne filmy i ten też będzie porządny.

Trailer The Space Between Us

Q-Prognoza:  7/10  – Dałbym QL-a, gdyby nie fakt, że chyba właśnie obejrzałem cały film. A tak poza tym to się zastanawiam czy u nas będzie to fruwać pod tytułem Marsjaniątko: Marsjanin 2. No i trzeba przyznać, że pomysł na film ciekawy.

Trailer Satanic

Q-Prognoza:  QPA  – Dorzuciłem tylko dlatego, żeby była jakaś odmiana od QJWIE-wów. Jakieś szatany i inne bzdury. Po co? A przecież byłoby ciekawiej, gdyby zrobić film tylko o turystyce satanistycznopoznawczej, najlepiej okołomansonowej oczywiście. Z tym, że to raczej temat na dokument.

Trailer Marauders

Q-Prognoza:  QPA  – Ktoś już sieknął pracę magisterską na temat tego, co takiego dzieje się z aktorami pokroju Nicolasa Cage’a, Vala Kilmera, Christiana Slatera, Johna Travolty czy Bruce’a Willisa, że nagle ni stąd ni zowąd zaczynają grać w rzadkich gównach?

Trailer Gridlocked

Q-Prognoza:  QL  – Nie wiem o co chodzi, ale lubię, gdy ciosy, strzały czy przeładowania broni są zaaranżowane pod bit towarzyszącej im muzyki. I tyle.

Trailer Sultan

Q-Prognoza:  QL  – Salman Khan w majtkach to trochę za dużo, ale tak poza tym kinu sportowemu na pewno nie odmówię!

A po więcej zwiastunów (i ciut bardziej na bieżąco; przynajmniej w praktyce) zapraszam na TRAILERY, KTÓRYCH NIE ZNASZ, A POWINIENEŚ.

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.
www.VD.pl