Prevues of coming attractions, odc. 175
Prevues of coming attractions, odc. 175

Prevues of coming attractions, odc. 175

O, wstępu zapomniałem dać…

Prevues of coming attractions, odc. 175

 

The Legend of Tarzan

Q-Prognoza: W miarę  QL  – Już miałem pisać, że jakoś tak mniej boli CGI niż w pierwszym zwiastunie, gdy nagle zza góry wyłoniło się stado bawołów. Mimo wszystko nie wygląda to źle i Waltz nawet nie razi, choć akurat obsada nie jest mocną stroną tego filmu. A co jest? Nie wiem :), ale pewnie za młodzieżowych czasów byłbym zachwycony takim filmem. BTW jednym z pierwszych filmów, jakie widziałem w kinie był Tarzan z Christopherem Lambertem, czyli jak to wolał polski tytułoautor: Greystoke: Legenda Tarzana władcy małp. [O, zaskoczenie, w oryginale też był taki tytuł :)]

X-Men: Apocalypse

Q-Prognoza:  QL  – Nie macie wrażenia, że już wszystkie możliwe zagrożenia dla Ziemi zostały wyeksploatowane i nic nowego nikt już nie wymyśli? Trochę to nudne. No ale lubię serię, stąd QL.

Central Intelligence

Q-Prognoza:  QJWIE  – To zapewne jeden z tych filmów co to wygląda na to, że mogą być fajne, a potem się okazuje, że nie są. A w najlepszym wypadku da się je oglądać. Kevin Hart kontynuuje złą passę topowych afroamerykańskich komików, którzy jakimś zrządzeniem losu w ogóle nie są śmieszni.

Ben-Hur

Q-Prognoza:  QJWIE  – Sztuczne to dość, za bardzo komputerowe i bez klimatu (nie powinno się Morganowi Freemanowi dawać dredów, bo rozpraszają), ale na QPĘ nie wygląda. Można pytać po co kręcić coś, co już było i wyszło dobrze, ale to bez sensu. Trzeba się przyzwyczaić do tego, że każde pokolenie musi mieć swoją wersję najsłynniejszych historii, bo który młodziak chciałby jakieś starocie oglądać? Może to i smutne, ale tak to wygląda i nic się z tym nie zrobi. Inna sprawa, czy „biblijna” opowieść ma w ogóle szansę zainteresować jakiegoś młodziaka…

A Hologram for the King

Q-Prognoza:  QPA  – Tom Hanks dał się namówić na ocieplenie wizerunku Araba i wygląda na to, że wyjdzie z tego niezbyt śmieszna obyczajowa komedia, w której mimo niewątpliwie sporej liczby włożonych w przedsięwzięcie arabskich dolców i arabskich lokacji i tak na kilometr śmierdzi greenboksem gdzie to tylko możliwe.

Sausage Party

Q-Prognoza:  QJWIE  – Wszyscy się wczoraj zachwycili tym trailerem, a ja jak zawsze byłem sceptyczny. Może i niesłusznie, bo pomysł na film rzeczywiście fajny (choć nie lubię animków i to się nie zmienia), ale tak sobie myślę, że gdy już nacieszymy się tymi torturami warzyw i reszty jedzenia to co potem? Żarcie z amerykańskiego marketu za dwa dni spleśnieje i tyle.

Miss Peregrine’s Home for Peculiar Children

Q-Prognoza:  QPA  – Wyjątkowa rzadkość – hollywoodzki zwiastun z kiepskimi fontami :). Nie jestem przekonany. Napchajmy do filmu dziwaków i Evę Green i… i już. Tim Burton trochę skończył się Kill ‚Em All.

Friend Request

Q-Prognoza:  QPA  – Zapewne nikt nie będzie w stanie odpowiedzieć na pytanie: po jaką cholerę mieszać duchy do tej historii?

Florence Foster Jenkins

Q-Prognoza:  QJWIE  – Zachęca Was ten zwiastun do poznania historii Florence Foster Jenkins? Bo mnie nie. Prawdopodobnie dlatego nikt wcześniej nie zrobił o niej filmu, który miałby choć jedną opinię na IMDb :P.

Midnight Special

Q-Prognoza:  QL  – No, i to już wygląda lepiej niż wcześniejsza zajawka. Można dać QL-a, skoro tak od miesięcy wszędzie zachwalają ten film w reżyserii koleżki od Muda. Coś podejrzanie dzieci lubi…

2 odpowiedzi

  1. polarbear_pl

    Nie wiem czemu ale twarz nowego Darth vadera potrafi mnie na maksa zniechęcić do każdego filmu z nim. Drugi taki aktor po Edim Redmaynie …
    A miss peregrine ma świetną piosenkę w zwiastunie. Reszta to Tim Burton w pigułce. Czyli kupa.

  2. Quentin

    Ja mam tak z Paulem Dano :).

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.
www.VD.pl