Październikowe trailery najciekawszych filmów, zwiastuny październik 2015
Seryjni mordercy, krew, wybuchy i korytarz.

Prevues of coming attractions, odc. 166

Trochę się chyba zamotałem z tym, co już było w Prevuesach, a czego jeszcze nie, więc nie marudźcie, jeśli brakuje czegoś ciekawego z ostatnich tygodni. Albo w sumie marudźcie, przynajmniej będzie życie w komentarzach :).

Czerwony Pająk

Q-Prognoza:  QL  – Daję QL-a, bo zwiastun w pełni do tego upoważnia, ale z tego, co mówią ci, którzy już Czerwonego Pająka widzieli to niestety reżyser poszedł w ambitne kino i udany serial killer thriller szlag trafił. No ale zobaczymy.

Pride and Prejudice and Zombies

Q-Prognoza:  QL  – Najwyższy czas na ekranizację Przedwiośnia żywych trupów.

The Brothers Grimsby

Q-Prognoza:  QJWIE  – Dobra, to było dziwne… Ale przynajmniej znów wyjdzie na moje, że najciekawszą, najbardziej krwawą i najbardziej efektowną akcję w mainstreamie to można obecnie zobaczyć w komediach.

Song of Lahore

Q-Prognoza:  QL  – Wygląda na sympatycznego spadkobiercę po Buena Vista Social Club. Zawsze miło dowiedzieć się, że istnieje coś takiego jak pakistański jazz.

The Boy

Q-Prognoza:  QL  – Kurczę, spodobał mi się trailer dopóki nie poczytałem komentarzy pod filmikiem:
– Czemu jej nie rozpierdoli? Przecież to tylko porcelanowa lalka.
– Wystarczy posadzić go przed komputerem i włączyć Minecrafta – nie oderwie się od ekranu już nigdy.
– Ludzie, wystarczyło trzymać się reguł spisanych na kartce. To była jej jedyna robota.
Itd. Chyba taki horror w starym, dobrym stylu to za mało na XXI wiek :). Wiadomo, że wszystko da się wytłumaczyć i nie jest to problemem, ale jakoś tak sceptycyzm dzieci wychowanych na iPhone’ie uświadamia ci, że, kurde, mają rację.

The Sound and the Fury

Q-Prognoza:  QPA  – Ktoś ogłosił konkurs na zrobienie trailera filmu opartego na klasycznej amerykańskiej literaturze? Czy może Francowi się Oscar marzy? PS. Jest Quentin wśród bohaterów #FunnyFact

Race

Q-Prognoza:  QJWIE  – Mam nadzieję, że to tylko w trailerze, ale jakoś tak zbyt nowocześnie mi to wygląda. Choć oczywiście historię Jessiego Owensa obejrzę z przyjemnością. Swoją drogą ciekawa, a zaledwie czteroliterowa, zagwózdka przed polskimi tytułotłumaczami. Znaczy byłaby, gdyby próbowali to przetłumaczyć, bo cóż z tym zrobić? (T)rasa? :). Ale nie będzie, bo czuję w powietrzu tytuł: Race: Historia Jessiego Owensa. PS. Race: Ballada o kibolach Legii Warszawa ;).

Freaks of Nature

Q-Prognoza:  QJWIE  – Gdyby mnie ktoś pytał, dlaczego nie QL, to odpowiadam: za dużo tych wszystkich wampirów, zombiaków i kosmitów. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żeby film był bardzo dobry.

Jane Got a Gun

Q-Prognoza:  QJWIE  – No i znów obejrzeliśmy cały film… Widziałem ten zwiastun parę dni temu i wróciłem do niego, żeby dać mu QPĘ. Ale tak objerzałem raz jeszcze i nie jest źle. Choć pewnie i tak się skończy na 90 minutach gadania i strzelaninie na koniec.

PS. Kariera Ewana McGregora cuś utknęła w czarnej dupie. Choć to i tak nieźle jak na kolesia, który zaczynał od wychodzenia z kibla.

Criminal Activities

Q-Prognoza: w porywach  7/10  – Nie będzie drugiego Przekrętu z tego filmu w reżyserii Jackiego Earla Freddy’ego Kruegera Haleya. PS. Sztuczne fryzury Travolty coraz dziwniejsze.

Mozu

Q-Prognoza:  QL  – Nic nie wiesz, o co chodzi, ale i tak chcesz obejrzeć, czyli tak się powinno robić zwiastuny. Tak, tak, wiem, nieznajomość języka ułatwia nicniekumanie :P.

Git

Q-Prognoza:  QJWIE  – Byłoby zdecydowanie lepiej, gdyby się nie odzywali. Poza tym, co z tym Detmerem, że ciągle w pierdlu ląduje? Dałbym QPĘ, ale po Symetrii wolę nie ryzykować.

Los Parecidos

Q-Prognoza:  QL  – Twilight Zone feat. Hateful 8. Film z listy Do Obejrzenia.

A po więcej zwiastunów (i ciut bardziej na bieżąco; przynajmniej w praktyce) zapraszam na TRAILERY, KTÓRYCH NIE ZNASZ, A POWINIENEŚ.

2 odpowiedzi

  1. Wiadomo czy „Los Parecidos” będzie gdzieś w kinie? Czy gdzie go będzie można obejrzeć?

  2. Quentin

    Bardzo bym się zdziwił, gdyby trafił do naszych kin, nieco mniej, gdyby trafił na nasze DVD. Choć już parę razy mnie zaskoczyli, to i tak za każdym razem mocno wątpię w sprowadzenie tego czy tamtego tytułu do Polski.

    A obejrzeć na 98% będzie można, teraz to już prawie wszystko można obejrzeć w ten czy inny sposób. Zostawiam te 2% niepewności, bo jednak jest parę filmów na liście Do Obejrzenia, których ani widu ani słychu.

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.
www.VD.pl