×
Październikowe trailery najciekawszych filmów, zwiastuny październik 2015

Prevues of coming attractions, odc. 166

Trochę się chyba zamotałem z tym, co już było w Prevuesach, a czego jeszcze nie, więc nie marudźcie, jeśli brakuje czegoś ciekawego z ostatnich tygodni. Albo w sumie marudźcie, przynajmniej będzie życie w komentarzach :).

Czerwony Pająk

Q-Prognoza:  QL  – Daję QL-a, bo zwiastun w pełni do tego upoważnia, ale z tego, co mówią ci, którzy już Czerwonego Pająka widzieli to niestety reżyser poszedł w ambitne kino i udany serial killer thriller szlag trafił. No ale zobaczymy.

Pride and Prejudice and Zombies

Q-Prognoza:  QL  – Najwyższy czas na ekranizację Przedwiośnia żywych trupów.

The Brothers Grimsby

Q-Prognoza:  QJWIE  – Dobra, to było dziwne… Ale przynajmniej znów wyjdzie na moje, że najciekawszą, najbardziej krwawą i najbardziej efektowną akcję w mainstreamie to można obecnie zobaczyć w komediach.

Song of Lahore

Q-Prognoza:  QL  – Wygląda na sympatycznego spadkobiercę po Buena Vista Social Club. Zawsze miło dowiedzieć się, że istnieje coś takiego jak pakistański jazz.

The Boy

Q-Prognoza:  QL  – Kurczę, spodobał mi się trailer dopóki nie poczytałem komentarzy pod filmikiem:
– Czemu jej nie rozpierdoli? Przecież to tylko porcelanowa lalka.
– Wystarczy posadzić go przed komputerem i włączyć Minecrafta – nie oderwie się od ekranu już nigdy.
– Ludzie, wystarczyło trzymać się reguł spisanych na kartce. To była jej jedyna robota.
Itd. Chyba taki horror w starym, dobrym stylu to za mało na XXI wiek :). Wiadomo, że wszystko da się wytłumaczyć i nie jest to problemem, ale jakoś tak sceptycyzm dzieci wychowanych na iPhone’ie uświadamia ci, że, kurde, mają rację.

The Sound and the Fury

Q-Prognoza:  QPA  – Ktoś ogłosił konkurs na zrobienie trailera filmu opartego na klasycznej amerykańskiej literaturze? Czy może Francowi się Oscar marzy? PS. Jest Quentin wśród bohaterów #FunnyFact

Race

Q-Prognoza:  QJWIE  – Mam nadzieję, że to tylko w trailerze, ale jakoś tak zbyt nowocześnie mi to wygląda. Choć oczywiście historię Jessiego Owensa obejrzę z przyjemnością. Swoją drogą ciekawa, a zaledwie czteroliterowa, zagwózdka przed polskimi tytułotłumaczami. Znaczy byłaby, gdyby próbowali to przetłumaczyć, bo cóż z tym zrobić? (T)rasa? :). Ale nie będzie, bo czuję w powietrzu tytuł: Race: Historia Jessiego Owensa. PS. Race: Ballada o kibolach Legii Warszawa ;).

Freaks of Nature

Q-Prognoza:  QJWIE  – Gdyby mnie ktoś pytał, dlaczego nie QL, to odpowiadam: za dużo tych wszystkich wampirów, zombiaków i kosmitów. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żeby film był bardzo dobry.

Jane Got a Gun

Q-Prognoza:  QJWIE  – No i znów obejrzeliśmy cały film… Widziałem ten zwiastun parę dni temu i wróciłem do niego, żeby dać mu QPĘ. Ale tak objerzałem raz jeszcze i nie jest źle. Choć pewnie i tak się skończy na 90 minutach gadania i strzelaninie na koniec.

PS. Kariera Ewana McGregora cuś utknęła w czarnej dupie. Choć to i tak nieźle jak na kolesia, który zaczynał od wychodzenia z kibla.

Criminal Activities

Q-Prognoza: w porywach  7/10  – Nie będzie drugiego Przekrętu z tego filmu w reżyserii Jackiego Earla Freddy’ego Kruegera Haleya. PS. Sztuczne fryzury Travolty coraz dziwniejsze.

Mozu

Q-Prognoza:  QL  – Nic nie wiesz, o co chodzi, ale i tak chcesz obejrzeć, czyli tak się powinno robić zwiastuny. Tak, tak, wiem, nieznajomość języka ułatwia nicniekumanie :P.

Git

Q-Prognoza:  QJWIE  – Byłoby zdecydowanie lepiej, gdyby się nie odzywali. Poza tym, co z tym Detmerem, że ciągle w pierdlu ląduje? Dałbym QPĘ, ale po Symetrii wolę nie ryzykować.

Los Parecidos

Q-Prognoza:  QL  – Twilight Zone feat. Hateful 8. Film z listy Do Obejrzenia.

A po więcej zwiastunów (i ciut bardziej na bieżąco; przynajmniej w praktyce) zapraszam na TRAILERY, KTÓRYCH NIE ZNASZ, A POWINIENEŚ.

Podziel się tym artykułem:

2 komentarze

  1. Wiadomo czy „Los Parecidos” będzie gdzieś w kinie? Czy gdzie go będzie można obejrzeć?

  2. Bardzo bym się zdziwił, gdyby trafił do naszych kin, nieco mniej, gdyby trafił na nasze DVD. Choć już parę razy mnie zaskoczyli, to i tak za każdym razem mocno wątpię w sprowadzenie tego czy tamtego tytułu do Polski.

    A obejrzeć na 98% będzie można, teraz to już prawie wszystko można obejrzeć w ten czy inny sposób. Zostawiam te 2% niepewności, bo jednak jest parę filmów na liście Do Obejrzenia, których ani widu ani słychu.

Skomentuj

Twó adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Quentin 2023 - since 2004