Misia zadebiutowała w filmie ;) Posted by: Quentin in Drogi Pamiętniczku 17/11/2009 Pamiętacie Misię? Zadebiutowała w filmie 😉 Podziel się tym artykułem: 2009-11-17 Quentin Poprzedni wpis: Breaking Bad, teaser 3 sezonu Następny wpis: Breaking Bad – trzy nowe promosiki W podobnym stylu Czas krwawego księżyca. Recenzja filmu Killers of the Flower Moon 20/10/2023 Piła X. Recenzja filmu Saw X 04/10/2023 Futbolowe kino, cz. 6. Norwegia: Czarny koń. Netflix 16/06/2026 Dzień objawienia. Recenzja filmu Disclosure Day 15/06/2026 Futbolowe kino, cz. 5. Brazylia 1970: Trzecie mistrzostwo 12/06/2026 SkomentujTwó adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Imię * Email * Strona WWW Zapamiętaj moje dane w tej przeglądarce podczas pisania kolejnych komentarzy. Δ