TEŻ MI WYCZYN Posted by: Quentin in Drogi Pamiętniczku 29/05/2005 Powiedzieli w telewizorze, że reprezentacja Polski w piłce nożnej jeszcze nigdy nie przegrała w Szczecinie. No i co z tego? W Ogrodzieńcu też jeszcze nigdy nie przegrała i jakoś o tym to nie powiedzą! Podziel się tym artykułem: 2005-05-29 Quentin Poprzedni wpis: ONG BAK Następny wpis: TO BYŁ WIELKI BŁĄD W podobnym stylu Czas krwawego księżyca. Recenzja filmu Killers of the Flower Moon 20/10/2023 Piła X. Recenzja filmu Saw X 04/10/2023 Futbolowe kino, cz. 6. Norwegia: Czarny koń. Netflix 16/06/2026 Dzień objawienia. Recenzja filmu Disclosure Day 15/06/2026 Futbolowe kino, cz. 5. Brazylia 1970: Trzecie mistrzostwo 12/06/2026 SkomentujTwó adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Imię * Email * Strona WWW Zapamiętaj moje dane w tej przeglądarce podczas pisania kolejnych komentarzy. Δ