5 seriali podobnych do Stranger Things
5 seriali podobnych do Stranger Things.

Seriale podobne do Stranger Things feat. Niebezpieczne kobiety

Jestem zmęczony. Nie chce mi się pisać niczego ekskluzywnego (w sensie tylko na Q-Bloga, a nie że ĄĘŹ), wolę usnąć przy jakimś serialu. Ale spokojnie! Nie wszystko stracone. Wszystkich fanów mojego talentu (buachachachacha) odeślę w inne miejsce, gdzie też można mnie poczytać. Odsyłam więc przepraszając za to, że zapowiedziane treści dopiero po przekliku. Nieszczerze, bo wcale mi nie jest przykro ;P.

5 seriali podobnych do Stranger Things

Pierwszą rzeczą, jaką powinniście zrobić po skończeniu Stranger Things jest zabranie się za czwarty odcinek trzeciego sezonu serialu Czarne lustro aka Black Mirror. Nazywa się on San Junipero i spokojnie, nic się nie stanie, jeśli zaczniecie oglądać ten serial „od środka”. Czarne lustro charakteryzuje się tym, że każdy z jego odcinków opowiada osobną historię i w związku z tym można go oglądać wedle uznania. (…) Jest rok 1987. W kinach grają właśnie Straconych chłopców (kiedyś Straconych chłopców grali w Lethal Weapon #FunnyFact), a w radio króluje Belinda Carlisle. Do imprezowego miasteczka San Junipero trafia Yorkie, która swoje pierwsze kroki kieruje do miejscowej knajpy… WIĘCEJ

6 najbardziej niebezpiecznych kobiet polskiego kina

„Wiecie, dlaczego ludzie najbardziej cenią szwajcarskie zegarki? Dlatego, że inne są raz lepsze, raz gorsze. A szwajcarskie są zawsze takie same. Renoma firmy!”. Andrzej Saramonowicz, zanim został gwiazdą Facebooka, kręcił świetne filmy. Takie jak Ciało, z którego pochodzi powyższy cytat, bardzo dobrze opisujący również jedne z bohaterek tego filmu, zabójczy duet: Babcię Wandę co zabiła Niemca i Olę pseudonim „Bąbelek”. Płatne zabójczynie, których nikt nigdy nie podejrzewałby o niecne zamiary – bo jak tu podejrzewać stateczną staruszkę i śliczną dziewczynkę w okularach? Nawet jeśli w wolnych chwilach lubi poczytać „Medycynę sądową”. A jednak to właśnie one lądują na liście ekranowych polskich twardzielek. Za skuteczność i szerokie spektrum zabójczych metod: od zatrutych parówek po karabin snajperski.

Kto jeszcze znalazł się na liście polskich badassek? Znajdziecie TUTAJ

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.
www.VD.pl