Wdrożenie i opieka: MimasTech
Szokujące newsy!
kadr z filmu The Final Girls - burza
The Final Girls - film, który wywoła burzę w gatunku pt. slasher?

Prevues of coming attractions, odc. 161

Kolejny odcinek Prevuesów przynosi długo oczekiwany zwiastun filmu, który od kilku miesięcy leży sobie na liście Do Obejrzenia. A jest nim:

The Final Girls

Q-Prognoza:  QL  – Pomysł. I już. Slasher w slasherze daje tak nieograniczone możliwości, że w zasadzie jedyną trudnością jest skorzystanie z nich wszystkich. A widać po zwiastunie, że autorzy filmu wiedzą o co chodzi w tej zabawie. Będzie hit.

Victor Frankenstein

Q-Prognoza:  QJWIE  – To zdaje się „nowe spojrzenie na historię o monstrum Frankensteina” wydaje się być normalnym spojrzeniem na tę historię. Wiem tyle, ile zobaczyłem w zwiastunie i co? Monstrum będzie polowało na inne potworki stworzone przez doktora?

Scouts Guide to the Zombie Apocalypse

Q-Prognoza:  QJWIE  – I znowu zombiaki. Widać potencjał w masakrze, ale dowcipy to już trzeciej kategorii. No i w końcu Tye Sheridan w roli nie-moralnego niepokoju cierpień młodego Wertera.

Chloe & Theo

Q-Prognoza:  Sympatyczne 7/10  – Z jednej strony wygląda to na telewizyjnego przeciętniaka z fatalnymi fontami rodem z kina polskiego, ale z drugiej jakieś takie przyjemne ciepło od niego bije. PS. Dziwnie oglądać ubraną Dakotę Johnson. PS2. O, Mira Sorvino żyje!

Talvar

Q-Prognoza:  QL  – Nie będę udawał, że wiem, o czym mówią, ale wygląda mocno zachęcająco. Opaty na prawdziwej historii Talvar wskakuje na listę Do Obejrzenia.

The Witch

Q-Prognoza:  QL  – Ten QL to tak trochę na wyrost, bo choć wygląda intrygująco, jest kozioł i siekiera, to mam wrażenie, że to przykład filmu, któremu przydałby się większy rozmach i mniej artyzmu.

Karbala

Q-Prognoza:  QL  – No nie będę udawał, że źle wygląda, skoro wygląda dobrze. Z drugiej strony takie Demony wojny wg Goi też chyba wyglądały dobrze na poziomie zwiastuna.

Demon

Q-Prognoza:  QJWIE  – #PolskiHorror #Oksymoron?

Honor Thy Father

Q-Prognoza:  QL  – Po krótkiej (dosłownie, bo kilkuminutowej) przygodzie z Hollywoodem i nowelką w The ABCs of Death, Erik Matti wrócił do kraju i nakręcił kolejny film. Nie widać po zwiastunie takiego powera jak po On the Job (niedługo część druga, nie wiem po co), ale zdecydowanie pokazane tam wydarzenia prowadzą do jakiegoś wybuchu.

Yakuza Apocalypse

Q-Prognoza:  QJWIE  – Nie będę pisał, że nowy film Takashiego Miike, bo pewnie już z dziesięć nowszych nakręcił :P. Co do trailera – w przypadku tego reżysera wolę, gdy troszkę bardziej trzyma się realizmu, bo za japońską przesadą nie przepadam.

A po więcej zwiastunów (i ciut bardziej na bieżąco; przynajmniej w praktyce) zapraszam na TRAILERY, KTÓRYCH NIE ZNASZ, A POWINIENEŚ.

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.
www.VD.pl