zwiastun Night Fare - filmu w reżyserii Juliena Seri.
Trzeba było jechać nocnym...

Prevues of coming attractions, odc. 152

Night Fare

Q-Prognoza:  QL  – Lubię takie zwiastuny, po których od razu mam ochotę obejrzeć zapowiadany film.

Crimson Peak

Q-Prognoza:  QJWIE  – Nie rusza mnie Del Toro ani Hiddleston, na razie wygląda to zupełnie tak samo jak ta pierdoła z Katie Holmes. Jak to jej było? Sprawdzam… Don’t Be Afraid of the Dark, o.

Manglehorn

Q-Prognoza:  QJWIE  – Bardziej bym się skłaniał do QPY, ale wydaje mi się, że z weselszą muzyczką zrobiłby lepsze wrażenie. Fajnie, że Al Pacino gra jeszcze w czymś poważnym, ale wygląda to na klasyczne dzieło z gatunku: świetna rola w przeciętnym filmie.

American Heist

Q-Prognoza:  QJWIE  – Wygląda jak skrzyżowanie Out of the Furnace, Dead Presidents i Training Day, ale i tak wszystko jedno, bo nie ufam filmom, które najpierw można zobaczyć na VOD, a potem lecą do kina. No i ten helikopter podejrzany. Aż trzy razy był i człowiek gotów pomyśleć, że będzie sporo takich akcji. A to tylko jedna scena zapewne taka na większym rozmachu.

The Intern

Q-Prognoza:  7/10  – Filmografia Nancy Meyers dotycząca miłości seniorów (Something’s Gotta Give, It’s Complicated) nie pozostawia wątpliwości co do tego, że będziemy mieli do czynienia z filmem przyjemnym. I już.

Into the Grizzly Maze

Q-Prognoza: Typowy przeciętny akcyjniak, w którym drugoplanowe bądź nieco zapomniane już gwiazdy decydują się wystąpić, byle tylko w końcu zagrać jakąś główną rolę. Stockowe zdjęcia krajobrazu i fonty jak w polskim filmie podpowiadają maks Szóstkę.

The Wolfpack

Q-Prognoza:  QJWIE  – Dziwne to i do końca nie wiem co sądzić o zwiastunie tego nagrodzonego na festiwalu w Sundance dokumentu. Wiadomo, życie pisze najlepsze scenariusze, ale to wygląda tak, że aż coś mi brzęczy na moim wykrywaczu ściemy.

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.