Downton Abbey (2019), reż. Michael Engler.
Downton Abbey (2019), reż. Michael Engler.

Pogadajmy o Downton Abbey (2019)

Ciąg dalszy eksperymentów. Dzisiaj wideorecenzja wchodzącego do kin 13 września fabularnego Downton Abbey. Wersję tekstową znajdziecie TUTAJ. Niżej w formie nieatrakcyjnego wideo z jakimś kolesiem z wadą wymowy na wokalu.

Recenzja Downton Abbey

O filmie Downton Abbey

Jest rok 1927 (rok po zakończeniu szóstego sezonu serialu). Ponownie znajdziemy się w niezwykłym domostwie, jeszcze bardziej niż dotąd pełnym przepychu. Czegoś takiego jeszcze nie widzieliśmy – wystawne wnętrza, nieprawdopodobne kostiumy, glamour. Czas jeszcze raz znaleźć się w świecie, w którym przeplata się dramat, komedia i romans. Wracając do domu Granthamów, zobaczymy rodzinę oraz służbę w czasie przygotowań do największego zaszczytu, jaki można sobie wyobrazić – wizyty królewskiej. (opis dystrybutora)

W obsadzie: Michelle Dockery, Elizabeth McGovern, Joanne Froggatt, Sophie McShera, Laura Carmichael, Tuppence Middleton.

Odpowiedź

  1. polarbear_pl

    No i od razu lepiej;)

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.
www.VD.pl