×
Premiery kinowe weekendu 14-16.06.2019. Men in Black: International (2019).

Poszedłbym, odc. 284

Sezon na letnie blockbustery uważam za rozpoczęty.

Premiery kinowe weekendu 14-16.06.2019

Godzilla II: Król potworów, Godzilla: King of the Monsters (2019) –  Poszedłbym 

17 Tytanów pustoszy Ziemię. Zaradzić może jedynie Godzilla. Dougherty stworzył film, który na jego miejscu mógłby wyreżyserować każdy. Ładnie opakowany produkt, który nie ryzykuje niczym. Oferując jednak to, co obiecał. Dlatego trudno płakać z powodu tego, że jedyną wartością filmu są monumentalne walki Tytanów. 6/10. RECENZJA FILMU

Men in Black: International (2019) –  Nie poszedłbym 

Agenci H&M z MiB wpadają na trop broni, która może zniszczyć świat. Film Graya sprawia wrażenie odbębnionego po linii najmniejszego oporu. Lekceważy nadzieje widzów na coś naprawdę przemyślanego i interesującego, wiedząc, że i tak pójdą do kina wiedzeni sentymentem do poprzednich części. 5/10. RECENZJA… się pisze.

Tajemnice Joan, Red Joan (2018) –  Poszedłbym 

Ku swojemu zaskoczeniu, staruszka zostaje aresztowana za zdradę ojczyzny. Oparty na faktach historyczny dramat nakręcony w wyważonym, brytyjskim stylu, który stanowi spokojną odskocznię od nowoczesnych i teledyskowo zmontowanych thrillerów szpiegowskich. 6/10. RECENZJA FILMU

Krew Boga (2018) –  Nie poszedłbym 

Jakkolwiek zwiastun polskiego Begotten wygląda interesująco, a ciekawość efektu końcowego podsyca sam reżyser mówiąc, że inspirował się Valhallą: Mrocznym wojownikiem Refna, choć wie, że nie jest to dobry film, to zwyczajnie nie wierzę, że wyszło z tego coś więcej niż intelektualny bełkot. To już chyba wolę posłuchać prywatnych monologów Pieczyńskiego.

Agent Kot, Marnies Welt (2018) –  Nie poszedłbym 

Mam jakieś bliżej nieokreślone podejrzenia pod adresem tego filmu. Zwiastun mnie bawi i myślę, że chciałbym zobaczyć całość. Ale czemu to się nazywa w oryginale Marnies Welt, a z zapowiedzi wynika, że główną bohaterką nie jest Marnie (w ogóle ani słowa o niej nie ma), a kotka Roxi? No i jednak nie ufam animacjom innym niż amerykańskie, nawet jeśli ich autorzy mają na koncie Oscara. (Otrzymanego w 1989 roku za krótkometrażówkę; do 2018 roku nie zrobili potem żadnego filmu, ale tego już nie dopiszą na plakatach).

Hej, sokoły! (2018) –  Nie poszedłbym 

Pomijając dubbing, wydaje się, że może to być ten rodzaj kina dla dzieci i młodzieży, które nie jest tak bardzo dziecinne jak większość tego typu produkcji. No i plusem jest ciekawa tematyka. Choć stereotypowa (gruby na bramkę 🙂 ). Swoją drogą widzieliście kiedyś film piłkarski bez rulety?

Podziel się tym artykułem:

Skomentuj

Twó adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Quentin 2023 - since 2004