Mamma Mia: Here We Go Again! (2018), reż. Ol Parker.
Mamma Mia: Here We Go Again! (2018), reż. Ol Parker.

Poszedłbym, odc. 238

Jako zdeklarowany leń chciałbym życzyć sobie więcej takich kinowych weekendów, przy których nie muszę się przemęczać Poszedłbymem.

Premiery kinowe weekendu 27-29.07.2018

Mamma Mia: Here We Go Again! (2018) –  Poszedłbym 

Tylko i wyłącznie dlatego, że lubię piosenki ABBY, ciekaw jestem ich filmowych wykonów, no i jest w filmie Christine Baranski. Myślę, że będę się dobrze bawił z tych właśnie powodów, choć sam film to odgrzany kotlet bez szans na atrakcyjną fabułę. Czytaj: zupełna powtórka z rozrywki.

Niepoczytalna, Unsane (2018) –  Nie poszedłbym 

Nakręcony w całości iPhone’em 7 Plus film Niepoczytalna pojawił się na innych nośnikach zanim dystrybutorzy kinowi zdążyli się zastanowić czy go wypuścić, a to nigdy nie jest dobrym prognostykiem przed seansem. Żeby choć był to pierwszy film nakręcony ajfonem, ale też nie. Nie widzę więc powodów, żeby koniecznie oglądać go w kinie.

I to by było na tyle. Są jeszcze jakieś dwie animki, na które szkoda czasu. W jednej z nich śpiewa Demi Lovato (choć pod dubbingiem i tak pewnie jej nie usłyszymy) i zważywszy na ostatnie informacje na jej temat, paradoksalnie ktoś może zechcieć wybrać się na to do kina. Choć pewnie nie takiego rozgłosu by sobie jego twórcy życzyli.

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.