Prevues of coming attractions, odc. 198. 7 Days in Entebbe.
Prevues of coming attractions, odc. 198. 7 Days in Entebbe.

Prevues of coming attractions, odc. 198

 

Wesołych Świąt.

Prevues of coming attractions, odc. 198

Sicario 2: Soldado

Q-Prognoza:  QJWIE  – Póki co nie ma się czym „eksajtować”. Poza zapowiedzią sequela fajnego filmu i w miarę interesującą obsadą – całość wygląda jak typowa druga część zrobiona straight-to-dvd. No może ciut lepiej, ale niewiele. No ale do lata 2018 jeszcze trochę czasu.

Mamma Mia! Here We Go Again

Q-Prognoza:  QJWIE  – Bliźniacza sytuacja co w przypadku drugiego Sicario. Wypśtykali się z większości znanych piosenek ABBY w pierwszej części i niby z czego chcą robić drugą część? Więcej wskazuje na to, że liczą na złowienie tych widzów, którzy nie widzieli pierwszej części. Takie to QJWIE bliżej QPY, bardziej niż w przypadku Sicario 2.

Jurassic World: Fallen Kingdom

Q-Prognoza:  QJWIE  – Do trzech razy sztuka? (Jeśli chodzi o powtórki z rozrywki 😛 nie przegapiliście żadnej części). Niestety nie. Wnioski z obejrzenia powyższego zwiastuna są takie, że autorzy filmu nie mają na niego żadnego ciekawego pomysłu.

Ocean’s 8

Q-Prognoza: No co?  QJWIE Płakać się chce, że nie ma już żadnych oryginalnych pomysłów na filmy. Recykling, recykling, poprawnie polityczny recykling. Blondynka, brunetka, Azjatka, Rihanna, Induska… Dla spokojności powinni jakąś północną Koreankę okradać.

Przegapiłem ten moment, w którym Sandra Bullock powiększyła sobie cycki? Czy to może tylko na potrzeby conu?

Sandra Bullock duży dekolt w Ocean's *

divider]

Mortal Engines

Q-Prognoza:  QPA  – A nie chcę dawać kolejnego QJWIE, to niech będzie QPA. Choć wiele z tego teasera i tak nie można wywnioskować. Wiadomo tyle: ktoś się naoglądał Mad Maksa i chciał zrobić swoją wersję, ale nie miał za dużo kasy na dobre efekty. Na szczęście efekty w zwiastunie, a efekty w filmie to często insza inszość.

Wiadomo też tyle, że osoby decyzyjne związane z tym projektem robią wszystko, żeby tylko nie powiedzieć wprost, że to nie Peter Jackson to wyreżyseruje. Po złości wyciąłem ten trwający ułamek sekundy napis:

Mortal Engines

Gringo

Q-Prognoza:  QPA  – Co z tego, że z każdego zakamarka tego zwiastuna wyłaniają się znane nazwiska, kiedy całość pachnie przeciętną komedią sensacyjną, która nie będzie ani dobrą komedią, ani dobrą sensacją?

The Polka King

Q-Prognoza:  QPA  – No co ja poradzę, że wygląda to na mocną Piątkę? I nawet specjalnie nie ma na co narzekać poza tym, że wygląda to w każdej sekundzie nieinteresująco. Obejrzę dla Jenny Slate.

Annihilation

Q-Prognoza:  QL  – Nie chcę być taką marudą trailerową, daję więc tego QL-a, ale na wyrost. Laski kontra potwory – wydawać by się mogło, że nie ma tego jak spieprzyć. No ale pewnie będzie ambitnie, czego można się spodziewać po twórcy Ex Machiny. I tego się obawiam. Pachnie mi casusem Artemis Andy’ego Weira, którą właśnie czytam (NOOO!!!!). Napaliłem się na nią po Marsjaninie jak szczerbaty na suchary, a ona strasznie przeciętna. Bez pomysłu, napisana chyba tylko dlatego, że najwyższy czas by napisać coś nowego.

Inna sprawa, że gdyby nie ten twórca Ex Machiny to pewnie nikt by nie zagonił Natalie Portman do walki z potworami, więc coś za coś.

You Were Never Really Here

Q-Prognoza:  QL  – Nie przepadam za tym natchnionym kinem akcji w stylu Drive, więc tylko zostawiam z QL-em, wierząc w to, że to wielkie kino.

7 Days in Entebbe

Q-Prognoza:  QL  już za samą obsadę. Tylko Idi Amin jakiś taki niewyraźny.

Please Stand By

Q-Prognoza:  QL  – Kontynuujemy dobrą serię QL-i, nawet mimo tego, że Dakota Fanning wyrosła jednak na przeciętną aktorkę.

Swoją drogą, jak to się wszystko układa w jeden, logiczny koniec. Laska pisze scenariusz do Star Treka, przez nieuwagę jego kartki się rozsypują, składa je byle jak nie po kolei, scenariusz dociera do Quentina Tarantino. BUM. I mamy tarantinowski niechronologiczny Star Trek. Tylko na Q-Blogu usłyszeliście o tym jako pierwsi!

The Miracle Season

Q-Prognoza:  QJWIE  – Słabiutko to wygląda, ale scenarzyście Friday Night Lights nie odmówię. Poza tym: ile znacie filmów o siatkówce? W końcu coś nowego :)

Tylko czo ta Helen Hunt tak staro tu wygląda?

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.
www.VD.pl