Prevues of coming attractions, odc. 197. 12 Strong.
Prevues of coming attractions, odc. 197. 12 Strong.

Prevues of coming attractions, odc. 197

Standardowy początek o tym, jak to nie mam czasu i zaniedbałem serię Prevuesową.

Prevues of coming attractions, odc. 197

Game Night

Q-Prognoza:  QL  – Jest pomysł, to najważniejsze. Potem miejscami trochę entuzjazm opada, ale i tak wygląda zachęcająco. Szczególnie że ma faceta, który zagrał w trzech praktycznie najlepszych serialach, jakie kiedykolwiek wyprodukowano. A na pewno ze ścisłej czołówki.

Hostiles

Q-Prognoza:  QJWIE  – O, znowu ten serialowy koleś w ułamkowosekundowej roli zwiastunowej. Sam zaś film nie wygląda na nic specjalnie ciekawego, choć na western zawsze warto looknąć, bo mało go ostatnimi czasy na ekranach. (Aczkolwiek od niedawna trochę go więcej)

Przy okazji życzyłbym sobie, żeby Christian Bale w końcu zaczął mówić jak człowiek. Męczący jest ten ściszony baryton, czy co to tam jest, co tego nie słychać. Kto normalny tak mówi? A tu jeszcze na dodatek mu Ben Foster wtóruje.

The Post

Q-Prognoza:  QJWIE  – Prosiłem się już od jakiegoś czasu o film o wojnie w Wietnamie i dostałem film o wojnie w Wietnamie. Szkoda, że wcięła się w niego jakaś historia o gazecie i Tomie Hanksie w peruce :(… To musiało kiedyś nastąpić i Meryl Streep musiała w końcu zagrać w filmie Stevena Spielberga. Szkoda tylko, że nie wygląda to na nic specjalnego.

BTW niewiarygodnie beznadziejne fonty! Jak w polskim kinie prawie.

The Shape of Water

Q-Prognoza:  QJWIE  – Co to? Prequel do Hellboya? Na szybko poklikałem po necie i wersje są dwie. Tak. Nie. Niezależnie od odpowiedzi, jakoś specjalnie się nie jaram, bo ta kolejna wersja Frankensteina nijak nie wygląda na coś, choć troszeczkę oryginalnego. Na plus to, że lubię Sally Hawkins. Na minus zaś to, że nie lubię Octavii Spencer.

Stratton

Q-Prognoza:  QPA  – Myślę, że niewiele zaryzykuję QPĄ. A dokładniej QPĄ z gatunku: miało być w końcu jakieś cool kino akcji ze strzelaninami, wybuchami i fajnymi scenami śmierci, a wyszło jak zawsze.

Fifty Shades Freed

Q-Prognoza:  QPA  – Doświadczenie poprzednich części każe jednoznacznie ocenić zajawiany film, ale trzeba przy tym zauważyć, że zwiastun wygląda bardzo porządnie. Co najmniej jak na kolejną część Bonda, a nie przygody Any i Christiana w pokoju z wielkim dildo.

Jezusie, ale bym obejrzał jakąś część Greya, która zaczyna się od sceny, w której Christian mówi do Any: Kochanie, muszę ci coś wyznać. Moja firma splajtowała, jestem biedny jak Cosette na początku Les Mis.

I, Tonya

Q-Prognoza:  QL  – Powtórzę to, co pisałem na Q-Fejsie. Allison Janney idzie po Oscara!

12 Strong

Q-Prognoza:  QJWIE  – Strzelaniny i wybuchy ładne dla oka, ale pachnie mi to na filmem, którego scenariusz wyglądał tak: no pojedzie dwunastu żołnierzy do Afganistanu, a dalej to się zobaczy, nie traćmy wiary.

Den of Thieves

Q-Prognoza:  QJWIE  – Coś nie w sosie jestem, bo znowu ciekawy zwiastun pełen strzelania i gangsta shitu, a mimo to mam jakieś obiekcje. Sabotage z Arniem na zwiastunie też fajnie wyglądał… No i nie traktuję poważnie Pięćdziesięciocentówki.

Ghost Stories

*

*

Q-Prognoza:  QL  – Nie wiem o co chodzi, ale jestem zaintrygowany. A o to przecież chodzi.

Art of the Prank

Q-Prognoza:  QJWIE  – Co się stało z tym światem, że teraz wystarczy przebrać psa za pająka…? Niby QL, ale coś bliżej nieokreślonego mi zgrzyta. Pohamuję więc swój entuzjazm.

Heart Blackened

Q-Prognoza:  QJWIE  – Koreańczycy rimejkują Chińczyków, a Oldboy nie wierzy w to, że córka oskarżona o udział w zabójstwie macochy naprawdę jest winna. Liczę na jakiegoś fajnego twista, ale jakoś specjalnie nie jestem przekonany. Choć może to kwestia zamerykanizowania trailera, nic więcej.

Bleeding Steel

Q-Prognoza:  QPA  – Panie Dżeki Czanie, pora udać się na zasłużoną emeryturę.

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.
www.VD.pl