Prevues of coming attractions, odc. 196. The Death of Stalin (2017), reż. Armando Iannucci.
Prevues of coming attractions, odc. 196. The Death of Stalin (2017), reż. Armando Iannucci.

Prevues of coming attractions, odc. 196

Jak to mawiał za swoją żoną bohater Bad Boys: rzadko, ale z klasą. Właśnie tak pojawiają się ostatnio nowe Prevuesy… No dobra, tylko rzadko 😛

Prevues of coming attractions, odc. 196

Manhunt

Q-Prognoza:  QL  – Są gołębie, jest stary dobry John Woo. Zwiastun wiele nie mówi poza tym, że należy trzymać kciuki, żeby dużo się strzelali, a mało wybuchało, bo wybuch był kiepski. Jak John Woo nie zrobi w końcu jakiejś porządnej akcji w HK to już chyba nikt nie zrobi.

Insidious: The Last Key

Q-Prognoza:  QPA  – QPA pod tym względem, że będzie to kolejny taki sam film jak wszystkie poprzednie i wszystkie następne i wszystkie inne Conjuringi. Swoją drogą, po komentarzach na YT widać, że nie tylko mnie irytuje to całe „last” w tytule, jakby ktoś wierzył, że to już naprawdę koniec. Next up: Insidious: Not The Last Key After All. Next up: Indisious: The Last Key was a lie. Then: Insidious: Nevermind, That Was the Las Key.

Brawl in Cell Block 99

Q-Prognoza:  QJWIE  – Normalnie nowemu filmowi reżysera Bone Tomahawk dałbym QL-a, ale jak rany, niech ktoś powie Vince’owi, żeby przestał grać kold maderfakerów.

Death Wish

Q-Prognoza:  QJWIE  – Jezusie, tak dawno Prevuesów nie było, że nawet nowy Death Wish sprzed miesiąca się nie załapał na gościnne występy na Q-Blogu. Wrażenia? Mieszane. Nie mam wiary w Eliego Rotha reżysera, jakoś nigdy nie przepadałem za oryginałem, a powyższy remake za bardzo zalatuje komedią.

The Death of Stalin

Q-Prognoza:  QL  – Jakkolwiek obejrzałbym tę historię opowiedzianą na poważnie, to obok nowego filmu autora In the Loop obojętnie nie przejdę. Jestem mocno zainteresowany.

78/52

Q-Prognoza:  QL  – Leży na Liście Do Obejrzenia i leży. Na razie doczekał się zwiastuna.

What the Waters Left Behind

Q-Prognoza:  QL  – Zwiastun starawy – z maja – ale jako że wcześniej nam umknął to chyba warto zwrócić na niego uwagę, bo, cóż, zwraca na siebie uwagę.

Blade of the Immortal

Q-Prognoza:  QL  – Oto i jest, setny film Takashiego Miikego nakręcony w tym roku :). Żartuję, w całej karierze, czyli w jakieś 26 lat. 4 filmy na rok – robi wrażenie. Zwiastun również, nie tylko fajnie wbitymi angielskimi napisami.

Mother!

Q-Prognoza:  QJWIE  – Po cholerę kręcić drugie Dziecko Rosemary to nie wiem. Pachnie sytuacją: a zrobię w końcu jakiś film, dawno żadnego nie zrobiłem.

The Snowman

Q-Prognoza:  QL  – I teraz spokojnie można dać QL-a. Ograniczyli do niezbędnego minimum śmiechowe bałwany, które psuły pierwszy zwiastun i jest dużo lepiej.

The Man Who Invented Christmas

Q-Prognoza:  QL  – Przykro mi, lato oficjalnie się skończyło. Jeszcze tylko Wszystkich Świętych i już Boże Narodzenie.

Marshall

Q-Prognoza:  QL  – Co by to współczesne kino zrobiło bez prawdziwych historii?

5 odpowiedzi

 1. „Death Wish” z Willisem teoretycznie mógłby być dobry. Ale po zobaczeniu nie mam wątpliwości, że to będzie kupa jak te jego wszystkie straight-to-VOD, które kręci (chyba z karę) w ostatnich latach.
  Słynny e-mail Joe Carnahana do szefa studia w temacie tego filmu też nie wróży najlepiej (choć w międzyczasie jakiegoś debiutanta podmienili na Eli’ego(?) Rotha).

 2. „Death Wish”. Po pierwsze, to przypomina „Red”, a po drugie, to ja się pytam gdzie są wąsy. Bohater bez wąsów jest mało przekonywujący i nikt go nie traktuje poważnie.

 3. Polarbear_pl

  Death wish może wreszcie pozwoli się Bruceowi trochę odkuć po tych szmirach w jakich grał ostatnio.
  A snowman wygląda zacnie tylko strasznie dużo w zwiastunem ujawnili.
  No i Stalin może być bardzo dobry

 4. Quentin

  Jako Polarbear możesz być nieobiektywny w temacie Snowmana 😉

 5. Polarbear_pl

  Haha, może i racja. Swoją drogą jakoś skarżył mi się z tym thriller z ale Pacino w którym spać nie mógł bo biała noc była.

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.
www.VD.pl