×
Prison Break 5x08. Michael Scofield i Lincoln Burrows.

Prison Break 5×08. Oglądamy na żywo

To już przedostatni odcinek nowego Prisona. Szybka sonda: Będziecie tęsknić?

Prison Break 5×08

– Szczęśliwy to świat, w którym wybuchasz ze statkiem na pełnym morzu, skąd za chwilę ratuje cię przepływająca przypadkiem w okolicy łódź motorowa, którą spokojnie docierasz do Marsylii, gdzie nikt się tobą nie interesuje. Wysiadasz se na brzegu Francji, ty, obywatel amerykański, i idziesz coś wszamać. Każdego dnia w okolicy wybucha w pizdu przynajmniej siedem statków.

– Miło też, że choć Kaniel Outis jest na każdej możliwej liście zakazów lotów, to najwyraźniej nie ma go na listach zakazów pływania łódką motorową. Może by taką spróbował popłynąć do Stanów? Niewykluczone, że mu się to uda!

– Młody jest gotów do dziarania się planami więzień.

– Luca Abruzzi, Luca Abruzzi? – Luca Abruzzi, Luca Abruzzi.

– Linc w swoim stylu. Kazali mu nie zaglądać do skrzynek to zajrzał do skrzynek.

– Miło ze strony policji, że odczekali swoje, żeby Mike i koledzy zdążyli dopłynąć do Marsylii i dopiero potem zaczęli ich szukać.

– Nawiasem mówiąc bardzo rozbudowana ta mega hiper duper organizacja pustka coś tam. Mąż Sary, Flip i Flap. I we trójkę rządzą światem z podziemia.

– No proszę, jest i czwarty koleś w sweterku i z wąsem. Zacna ekipa.

– Szok, widzicie te wszystkie ukryte w tatuażach adresy stron internetowych napisane arabskimi szlaczkami? Ja też nie widzę, ale tak napisali w scenariuszu więc pewnie tam są… To już wolałem, jak sobie Mike wytatuował imię i nazwisko matki, żeby go nie zapomnieć.

– Fajną kurtkę ma Michael. Mógłbym taką mieć.

– Kurde, chciałbym tak na zawołanie móc skołować dwa wypasione SUV-y. Może czapeczkę DEA bym choć dał radę, ale nie mam pewności.

– C-Note pobił swój rekord z poprzednich sezonów. Tym razem wyślizgał się w ostatniej chwili przed akcją już dwa razy w przeciągu sezonu. Taki to nie zginie.

– „Zatrudnił nas, bo jesteśmy najlepsi!” Hasztag hahaha.

– Bystry ten Luca. Coś mu nie gra, DEA zostawiła towar. Ale jeszcze to sprawdzi.

– Kaniela Outisa szukają wszyscy, ale już ludzi, którzy spędzili z nim ostatnie lata chyba nie, bo As mógł sobie polecieć rejsowym.

– Linc kombinuje. W nocy nie świecą się żadne światła w mieszkaniu, więc na pewno nikogo nie ma. Chyba, że oczywiście chcą, żeby tak myśleć.

– Nie miałem się jak skontaktować z Sarą, więc wysyłałem jej listy. Nikt by się nie domyślił. Ale miło ze strony Posejdona, że nie czytał cudzej korespondencji.

– Nabrać Flipa i Flapa to jak zabrać dziecku cukierka.

– Coraz lepsze te bryki organizują na poczekaniu. Do końca odcinka Michael skombinuje odrzutowca.

– Oj Michael, Michael. Odcięta głowa nie zabiła Sary, to na pewno nie zrobi tego plama krwi w bagażniku.

– Pełna analiza obrazka, którego nikt się nie spodziewał, łącznie z rozpoznaniem autorstwa po sekundzie od rzucenia na niego okiem.

– Generalnie młody Michael mógł po prostu napisać na tej kartce gdzie go szukać. Taka prawda. Choć pewnie okaże się, że namalował to Posejdon, wiadomka.

– Jakie przejście z obrazka na drogę z samochodem! Woohoo!

– Nie dość, że T-Bag w dwóch scenach zwinął cały odcinek, to jeszcze mu całkiem niespodziewanego twista dorzucili. Porządna scena! Oczywiście nic z tego twista nie wynika i nie wyniknie, ale wciąż.

– Ach te kuloodporne samochody, w których wystarczy się pochylić, gdy do ciebie strzelają z dwóch metrów. Plamka krwi na ręce nas nie nabierze.

– Akcja jak w Pile. Siedź tu w tej peruce i się nie ruszaj. Nie wiem, godzinę, dwie, może pięć, nikt się nie może zorientować! – A jak ktoś podejdzie i zobaczy? – Spoko, nie podejdzie.

– W sumie szkoda Blondie, że jako plama krwi skończyła.

Podziel się tym artykułem:

3 komentarze

  1. ale żałosne gówno, jak ktos przeczytał całość to współczuję, autor powinien zacząć oglądać m jak miłość

  2. Ale jak to zacząć? Przecież na bieżąco oglądam!

Skomentuj

Twó adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Quentin 2023 - since 2004