Prevues of coming attractions, odc. 191. Jake Gyllenhaal i Tilda Swinton na planie filmu Okja.
Humory na planie filmu Okja dopisują. Jake Gyllenhaal i Tilda Swinton.

Prevues of coming attractions, odc. 191

Megan Leavey

Q-Prognoza: QL – Pogubiłem się, to przeżył w końcu ten pies czy nie? Wygląda na niezły wyciskacz łez i bez ginącego psa, więc czemu nie, nie mam nic przeciwko. Z drugiej strony pokazali chyba cały film od początku do końca, o ile coś nie zakombinują w deseń „i kiedy wróciła po psa, w drodze powrotnej…”.

Salt and Fire

Q-Prognoza: QJWIE – Niektórzy myślą, że wystarczy napisać „film Wernera Herzoga” i klękajcie narody. Choć po zwiastunach nie oczekuję zdradzania całej fabuły, to jednak jakiś jej fragment byłby mile widziany.

Let the Corpses Tan aka Laissez Bronzer Les Cadavres

Q-Prognoza: QL – Przedziwny ten QL. Raz, że z teasera nic nie wynika (opis fabuły jest ciekawy, ale nie chce mi się go przytaczać; no dobra, w skrócie: ktoś tam ukradł 250 kilo złota, ale zanim będzie się mógł z tego cieszyć, dwóch gliniarzy zamieni ich życie w orgię krwi, a nawet w samą orgię), dwa, że dwójka jego reżyserów Bruno Forzani i Helene Cattet ma na swoim koncie dwa neo-giallo filmy, którymi się jaram – Amer i The Strange Color of Your Body Tears – a których wciąż nie obejrzałem :).

Órbita 9

Q-Prognoza: QJWIE – Helenę zrobili w człona. Myślała, że całe życie spędziła w przestrzeni kosmicznej, a tu się okazało, że wręcz przeciwnie, ani na chwilę nie opuściła Ziemi. No to jestem ciekaw, co też wydarzy się dalej, skoro film z grubsza zaczyna się w tym miejscu, które dla innych filmów byłoby zakończeniem z twistem.

Baahubali 2: The Conclusion

Q-Prognoza: QL – No w końcu! Ile można było czekać! Zdążyłem już zapomnieć, co tam się w jedynce wydarzyło. Ten QL to tak z radości, bo zapowiada się ta sama feeria kiepskich efektów specjalnych udających monumentalne, co i w pierwszej części.

Mindhorn

Q-Prognoza: QL – Pewne zestawy słów kluczowych wystarczą, żeby nabrać ochoty na film. „Seryjny zabójca”, „lata 80.” i już. Kupuję tego brytyjskiego Toma Sellecka.

Geostorm

Q-Prognoza: QJWIE – A właśnie, wiedziałem, że zapomniałem o jakiejś rozpierdusze sprzed dwóch tygodni, której zwiastuna wciąż nie widziałem. Z jednej strony fajnie, że monumentalnie się tu wszystko rozpieprza, z drugiej trochę szkoda, że to opowieść z przyszłości. Lepiej działają katastrofy tu i teraz, a nie kiedyś tam, bo jakaś futurystyczna technologia zawiodła.

War Machine

Q-Prognoza: QJWIE – A tak, jeszcze o tym zapomniałem. Brad Pitt w filmowej biografii Martina Freemana.

3 odpowiedzi

 1. Polarbear_pl

  No to na film o psie i war machine czekam. Tego z Pittem nie widziałem wcześniej i widzę tu potencjał spory. A że generalnie film wojenny łyka każdy więc dobry rok się zapowiada.
  Film z Willem trochę mi przypomina Łowce czarownic z Vinem Dieslem. Wordzie byłem pewnie jednym z 5 osób którym ten film pasował ale tu wygląda poważniej czyli gorzej.

 2. polarbear_pl

  Wordzie = wprawdzie. Czas zresetować słownik w telefonie bo zaczyna żyć własnym życiem.

 3. Quentin

  Z antywojskowych paszkwili i tak nikt już nie wymyśli niczego lepszego niż „Sierżant Bilko” <3

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.
www.VD.pl