Prevues of coming attractions, odc. 176
Prevues of coming attractions, odc. 176

Prevues of coming attractions, odc. 176

Nadrabiania trailerowych braków spowodowanych dziwnym miesiącem marcem, w którym prawie nic nie oglądam i mam tylko same stresy – ciąg dalszy.

Prevues of coming attractions, odc. 176

 

Bridget Jones’s Baby

Q-Prognoza: raczej  QPA  ale też nigdy nie przepadałem za Bridget Jones. Tak czy siak zaskakujące – na niektórych ujęciach Renée Zellweger wciąż jeszcze wygląda jak Renée Zellweger.

Deepwater Horizon

Q-Prognoza:  QJWIE  – Trochę nie widzę potencjału w tej historii, ale może poczekajmy na jakiś tradycyjny zwiastun. Peterowi Bergowi należy się zaufanie.

Genius

Q-Prognoza:  QJWIE  – Pierwszy oskarowy film tego roku? Wygląda na świetny materiał dla aktorów (stąd zapewne robiąca wrażenie obsada), ale dla widzów już niekoniecznie.

Goksung

Q-Prognoza:  QL  – Zapomniałem o nim w ostatnim odcinku Prevuesów, a szkoda, bo zobaczylibyście go z angielskimi napisami. Teraz nigdzie nie widzę takiego zwiastuna, więc musi Wam wystarczyć koreańska ścieżka dźwiękowa i tureckie napisy :). No ale już z samych obrazków widać, że będzie kawał filmu. Za kamerą Hong-jin Na, czyli koleżka od Chasera i Morza Żółtego.

Thozha aka Oopiri

Q-Prognoza:  :)  – Nawet ja do końca nie ogarniam, jaka konkretnie to produkcja – chyba połączonych sił tamilskich i telugu – ale na pewno indyjska. Wrzucam, bo może są na sali fani francuskich Nietykalnych, których jest to oficjalny remake.

Duelist

Q-Prognoza:  QJWIE  – Klasyczna historia. Pojawia się napakowany zaskakującymi rzeczami teaser i wygląda na to, że będzie hit. A potem pojawia się trailer, w którym trzeba pokazać o filmie trochę więcej i wtedy jest już różnie, bo nie tylko akcja, ale i gadają. Sporo gadają. Dlatego spokojnie z QL-em, bo choć niewykluczone, że Duelist na niego zasługuje, to oceniając tylko po trailerze jakieś takie zbyt wyrafinowane to wszystko i brakuje jakiegoś spontanicznego wariactwa.

Holidays

Q-Prognoza:  QJWIE  – Trwa moda na horrorowe antologie, które wyrastają ostatnio jak grzyby po deszczu. No jedna na pół roku… Oto kolejna. Po zwiastunie trudno wyrokować, bo domyślam się, że ciężko sklecić sensowny zwiastun filmu złożonego z kilku niezależnych nowelek. Ot kilka creepy ujęć i tyle. W końcu gdyby opowiedzieć o każdej nowelce, to zwiastun by pewnie pięć minut miał. Tak czy siak reżyserów zebrali ciekawych: Kevin Smith (Tusk; kopiuję z opisu na YT stąd ten durny przykład filmu nakręconego przez wymienionego reżysera), Gary Shore (Dracula Untold), Scott Stewart (Dark Skies), Kevin Kolsch and Dennis Widmyer (Starry Eyes), Sarah Adina Smith (The Midnight Swim), Nicholas McCarthy (The Pact) Adam Egypt Mortimer (Some Kind of Hate) and Anthony Scott Burns (Darknet). PS. Ech, opieprzam się, przynajmniej połowa z tych filmów powinna mieć reckę, a nie tylko wspomnienie na Q-Fejsie.

Green Room

Q-Prognoza:  QL  – Cobyście nie zapomnieli o jednym z najbardziej oczekiwanych filmów roku, oto jego najnowszy zwiastun.

Pyromaniac

Q-Prognoza:  QL  – A to już zwiastun najnowszego filmu Erika Skjoldbjarga, czyli koleżki od Bezsenności (tej co ją potem Nolan zremake’ował). Osadzona w 1981 roku akcja powinna zapewnić emocje i parę bardzo przyjemnych dla oka pożarów.

Rocky Handsome

Q-Prognoza:  QRWA  – W tych Indiach to żadnej świętości nie uszanują. Nietykalnych niech sobie remake’ują, ale żeby się brać za koreańskiego The Man from Nowhere? I jeszcze z Jaśkiem? Bożesz ty mój!

Terra Formars

Q-Prognoza:  QJWIE  – I jeszcze lekko spóźniony zwiastun najnowszego filmu Takashiego Miike (z tym najnowszym to w przypadku Miike nigdy nie wiadomo), w którym jednak za dużo dziwnych stworów, żeby bez wątpliwości dać QL-a.

Odpowiedź

  1. Zwiastuny Green Rooma przekonaly mnie do czegos czego nigdy nie robilem – wyszukiwania filmow po dystrybutorze. Te ‚A24’ mozna bylo ostatnio zauwazyc przy wielu udanych filmach :)

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.
www.VD.pl