Prevues of coming attractions, odc. 173
Prevues of coming attractions, odc. 173

Prevues of coming attractions, odc. 173

Wybierane w czwartek, więc jakiegoś świeżego, świeżego zwiastuna może brakować. Gdyby to kogoś w ogóle interesowało :).

Prevues of coming attractions, odc. 173

 

The Purge: Election Year

Q-Prognoza:  QJWIE (czyt. max 7/10)  – Kupa myśli przeszła mi przez głowę w trakcie oglądania zwiastuna. Najpierw, że choć fajnie to wymyślili z tym Purge’em i tak naprawdę mogą robić zylion części dzięki niemu, to jednak z tą całą polityką w tle i ideologią, która wmieszała się w fabułę zanika ta fajność, którą dawała możliwość nieograniczonego zabijania bez wdawania się w szczegóły. Potem, że hehe, fajnie jednak wymyślili i pod pozorem Purge’a zrobili kolejny film o szturmie na Biały Dom (pomysłowe mimo wszystko!). A potem, że ueee, szkoda, że jednak nie w Białym Domu tylko na ulicy, więc w sumie fajnie, bo takie pomieszanie jedynki z dwójką. No a na koniec, że jednak za dużo tej polityki w pomyśle, w którym chodzi o zabijanie. Ale rozkmina.

The Darkness

Q-Prognoza:  QPA  – Dżizas, trudno o bardziej niezachęcający tytuł. Trudno, trzeba się pogodzić z tym, ze Greg McLean pozostanie reżyserem jednego filmu – Wolf Creek.

PS. Właśnie zobaczyłem, że ma w planach trzecią część Wolf Creek.

Batman v Superman Dawn of Justice

Q-Prognoza:  QL  – No proszę, coś tam wygrzebali, czego jeszcze nie było w zwiastunach. Gdyby film był taki jak zwiastun to pewnie byłby rzeczywiście QL, ale niestety, najpewniej będzie taki sam jak wszystkie inne filmy Snydera.

Mr. Right

Q-Prognoza:  QPA  – Idzie wiosna, czas gównianych sensacyjek. Byle jakoś przetrwać ten czas od lutego do maja, a potem powinno być lepiej.

The Huntsman Winter’s War

Q-Prognoza:  QPA  – Nie będzie jakiejś mega żenady ani nic takiego, ale wydaje mi się, że śmiertelnie poważne podejście do tego typu filmów zabija całą frajdę z oglądania. I wychodzi film chłodny jak jego główna bohaterka.

Criminal

Q-Prognoza:  QJWIE  – Hoho, ale obsadę skompletowali! Obstawiamy, ile minut zagra na przykład Tommy Lee Jones? :) Obstawiam, sześć. Nawet Scott Adkins mi mignął. Tylko, do cholery, o czym w ogóle jest ten film?! Obejrzę dla Kevina Costnera.

Mike and Dave Need Wedding Dates

Q-Prognoza:  QPA  – Trwa ofensywa ekranowa Anny Kendrick. Pamięta ktoś jeszcze, że ona ma nominację do Oscara? Szkoda takiej fajnej dziewczyny do takich głupich filmów. Zarzucam, żeby móc jasnowidzić, że oto laureat paru aktorskich Złotych Malin w przyszłym roku.

PS. A tu jeszcze jeden zwiastun filmu z Anną Kendrick. Przy takim tempie statystycznie pracy obojga – coraz większe szanse na to, że wkrótce zagra w jednym filmie z Piotrem Głowackim.

The Jungle Book

Q-Prognoza:  6/10  – Ło panie, ile tego CGI! Ale za to bardzo podoba mi się muzyka. No i biedna ta Lupita Nyong’o, dostała Oscara i już nigdy ze swoją własną twarzą się nie pojawi na ekranie??

The Invitation

Q-Prognoza:  QL  – Film z listy Do Obejrzenia, choć jego zwiastun chyba nie odpowiada na pytanie: Dlaczego się na niej znalazł? :)

Rise of the Legend

Q-Prognoza:  QL ale  – Marzy mi się, żeby oni w tym całym Hongkongu i okolicach z tymi wszystkimi możliwościami technicznymi i wysportowaniem aktorów zrobili kiedyś taki normalny film bez sznurków i patosu. Taką czystą rozrywkę bez latających ludzi.

Where to Invade Next

Q-Prognoza:  QL  – O, nowy Michael Moore. Fajnie, lubię Michaela Moore’a :).

5 odpowiedzi

 1. frank drebin

  Jako, że nie jestem fanem Batmanów a Supermana chyba jakiegoś kiedyś oglądałem, mógłbyś mi powiedzieć, dlaczego te dwa pajace się biją? ZTCP to chyba obaj są good guys?

 2. „będzie taki sam jak wszystkie inne filmy Snydera.”

  Przecież Ludziezegarki to najlepszy film o superbohaterach. Inna sprawa czy to kunszt Zacka czy Moora i Gibbonsa którzy stworzyli komiks.

 3. Quentin

  @frank drebin
  Batman dochodzi do wniosku, że po kosmicie nigdy nie wiadomo czego się spodziewać i pewnie profilaktycznie mu przylutuje ze dwa razy, żeby se nie myślał. Obstawiam, że tylko tak zmontowali zwiastun, żeby wyglądało, że to film o tym, a po max godzinie filmu już będą kumplami i nakopią jakiemuś badgajowi. Jakoś widzów do kina trzeba zagonić, a taki konflikt to zawsze coś nowego. Zresztą teraz są modne vide Kapitan Ameryka kontra IronMan.

  Ale nie znam się na komiksach :)

  @qwert
  Zgoda, ale to zapewne ten typowy wyjątek potwierdzający regułę :).

 4. To „The Darkness” to jakaś hamerykańska podróba „Ahí va el diablo”? Bo zaczątek historii podobny tylko potem jak widzę, fabuła się trochę rozjeżdża. Swoją drogą co u licha McLean robi w USA? Źle mu było wśród kangurów? 😛

 5. Quentin

  Nic mi o tym nie wiadomo, a Internet raczej milczy w tej kwestii, ale znalazłem podobne podejrzenia na jakiejś duńskiej stronie 😉
  http://www.heavenofhorror.dk/film/the-darkness/

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.