Prevues of coming attractions, odc. 171.
Prevues of coming attractions, odc. 171.

Prevues of coming attractions, odc. 171

Napisałbym, że szału nie ma, ale byście nie kliknęli i znowu spadłaby mi średnia pobytu na stronie… ;). Tak więc: Na samym końcu najciekawszy wg mnie zwiastun. Nie oszukuję!

Prevues of coming attractions, odc. 171

 

Free State of Jones

Q-Prognoza:  QJWIE  – Na razie ta wojnosecesyjna „Lista McConaugheya” wygląda średnio, prawie na QPĘ. Po aktorze, który chciałby kontynuować swoje pięć minut spodziewałbym się czegoś więcej niż filmu, który wygląda na nieco lepszą produkcję Hallmarku.

Elvis & Nixon

Q-Prognoza:  QJWIE  – Dałbym QL-a, ale Michael Shannon w roli Elvisa Presleya nie przekonuje mnie tak mocno, jak mocno przekonuje mnie Kevin Spacey w roli Richarda Nixona.

High-Rise

Q-Prognoza:  QJWIE  – Przepraszam za monotonię osądów, ale znów mam wazny powód! Normalnie dałbym QL-a, ale wciąż próbuję się przebić przez chwalony wszędzie, gdzie tylko się nie obejrzę poprzedni film Bena Wheatleya – A Field in England.

Killing Veerappan

Q-Prognoza:  QL  – Czas był już najwyższy na jakiegoś QL-a i wtedy z ratunkiem przyszedł najnowszy film Rama Gopala Varmy. Momentami wygląda trochę słabo, ale ogólne wrażenie Beata Tyszkiewicz oceniłaby na 10!

Gravy

Q-Prognoza:  QL  – Dobra, to było dziwne i niespodziewane. Zacząłem oglądać tak bez powodu i dopiero w trakcie zdecydowałem, że nadaje się do Prevuesów. #ŁaskawyPan. Swoją drogą ciekawą aktorsko ścieżkę kariery obrała sobie Sutton Foster, artystka broadwayowa, której serialowe Bunheads kariery nie zrobiło, choć było bardzo przyjemnym serialem.

The Conjuring 2

Q-Prognoza:  QJWIE  – Cóż, należałoby sobie po obejrzeniu teasera zadać pytanie: co było w nim takiego, czego jeszcze nigdzie sto razy nie było? Odpowiedź byłaby: Nic.

You’re So Cool, Brewster! The Story of Fright Night

Q-Prognoza:  QL  – To były filmy, a nie jakieś gówno z Farrellem i wypierdkiem Tennantem. PS. Ale Charliego to bym chyba teraz nie rozpoznał:

William Ragsdale 2015

A po więcej zwiastunów (i ciut bardziej na bieżąco; przynajmniej w praktyce) zapraszam na TRAILERY, KTÓRYCH NIE ZNASZ, A POWINIENEŚ. A tam między innymi pierwszy… kollywoodzki film o zombie ;).

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.