Polski akcent na Złotych Globach 2016
Ricky Gervais i polski akcent na Złotych Globach 2016.

Polski akcent na Złotych Globach 2016

 

Zerkam teraz na wczorajsze Złote Globy i widzę, że był też polski akcent!

Polski akcent na Złotych Globach 2016

Polski akcent na Złotych Globach 2016Zerkam teraz na wczorajsze Złote Globy i widzę, że był też polski akcent!”Nominację otrzymał między innymi znakomity „Spotlight”. Kościół katolicki jest wściekły z powodu tego filmu ponieważ ujawnia on fakt, że 5% wszystkich katolickich księży nieustannie molestowało dzieci, a potem pozwalano im pracować dalej bez wymierzenia żadnej kary. Roman Polański nazwał „Spotlight” najlepszym randkowym filmem wszech czasów”.

Posted by Q-Blog on 11 stycznia 2016

.
„Nominację otrzymał między innymi znakomity „Spotlight”. Kościół katolicki jest wściekły z powodu tego filmu ponieważ ujawnia on fakt, że 5% wszystkich katolickich księży nieustannie molestowało dzieci, a potem pozwalano im pracować dalej bez wymierzenia żadnej kary. Roman Polański nazwał „Spotlight” najlepszym randkowym filmem wszech czasów”.

Laureatów Złotych Globów 2016 znajdziecie wszędzie (na przykład TUTAJ), więc nie ma sensu, żebym i ja podawał pełną listę. Co do komentarza odnośnie zwycięzców wystarczy chyba fakt, że Marsjanin został nagrodzony w kategorii najlepsza komedia lub musical. Zabawna dla mnie jest też nagroda dla Jennifer Lawrence jako najlepszej aktorki w komedii lub musicalu. Po szczegóły odsyłam do recenzji filmu Joy.

PS. Z kulisów tworzenia Q-Bloga i tego cholernego SEO. Odpowiednia ku temu wtyczka informuje mnie, że: „W treści strony znajduje się 227 wyrazów, jest to poniżej rekomendowanego minimum 300 wyrazów. Dodaj więcej wartościowego tekstu w treści strony”. No ale co ja mam więcej wartościowego dodać w temacie polskiego akcentu na Złotych Globach 2016??

Tak, tak, dobrze się domyślacie, ten PS jest tylko po to, żeby dobić do tych 300 wyrazów. Mam nadzieję, że SEO się nie skapnie, podobno bardzo kumaty jest w kwestii takich machlojek jak ta tutaj :).

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.
www.VD.pl