Knoc Knock (2015), reż. Eli Roth
Takie rzeczy tylko w bajkach.

Prevues of coming attractions, odc. 162

Niedzielna porcja trailerów do rosołu.

Concussion

Q-Prognoza:  QJWIE  – Niby wszystko na swoim miejscu – lubię prawdziwe historie, lubię Willa Smitha, lubię sportowe dramaty. A jednak nie wygląda mi to na historię, którą od razu trzeba przenosić na ekran, bo jest taka niewiarygodna i wow. Cytując gambita: „Jawi mi się to jako film o murzynie, który odkrył, że jak cię napierdalają 150 kg faceci, to możesz mieć zmiany w mózgu”.

The 5th Wave

Q-Prognoza:  QJWIE  – Bardzo dziwny zwiastun. Inaczej, zwiastun jak zwiastun, ale zapowiada bardzo dziwny film. Niby wow i ach, rozpierducha, powódź, kosmici i wirusy, ale jakoś tego wszystkiego za dużo. A pośród tego wszystkiego nie błyszczy absolutnie żaden pomysł na film.

No i po wiralu z kotem trudno jednak poważnie traktować Rona Livingstone’a.

The Danish Girl

Q-Prognoza:  QJWIE  – Nudne te dzisiejsze prognozy jak na razie, ale co poradzę. Wynudziłem się już na zwiastunie, to strach pomyśleć o całości. Jedno jest pewne – Eddie perfidnie atakuje kolejnego Oscara.

Knock Knock

Q-Prognoza:  QL  – Boję się o buldoga francuskiego… ale chyba drugi raz z rzędu nie zabiją Keanowi psiaka, nie?

Macbeth

Q-Prognoza:  QL  – Ładnie to wygląda, zaprzeczyć temu nie sposób. Ale skłamałbym, gdybym napisał, że jakoś specjalnie się jaram. No ale mam świadomośc, że to problem mój, a nie filmu.

Being Canadian

Q-Prognoza:  QL  – Sympatyczne. I, of koz, blame Canada, they’re not even a real country anyway!

My All American

Q-Prognoza:  7/10  – Coraz więcej takich trailerów, po obejrzeniu których stwierdzasz, że niestety, wszystko w kinie już było i nie pozostało już nic, jak tylko kręcić w kółko te same historie.

The Beauty Inside

Q-Prognoza:  QJWIE  – Nie wygląda ten zwiastun jakoś szczególnie rewelacyjnie – pewnie dlatego, że zrobiony na amerykańską modłę (to zresztą zdaje się „remake” jakiejś amerykańskiej web-serii), ale warto zwrócić na niego uwagę dzięki pomysłowi na historię, którą opowie cały film. No i aż dziw, że chyba nikt wcześniej nie wpadł na takie bardzo dosłowne przedstawienie powiedzenia, że nie powinno oceniać się książki po okładce.

4 odpowiedzi

  1. Quentin

    :) Zaznaczyłem na Q-Fejsie, a tutaj nie, że:
    „(zebrane w piątek, więc nie spodziewajcie się np. nowego zwiastuna Beasts of No Nation)”

  2. fakt, sorry, za szybko kliknąłem link na q-blogu 😉

  3. Quentin

    Nie no, weź, przecie nie odprowadzam wordpressowi żadnej opłaty za czyjeś komentarze 😉

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.