×
Szturmowcy Impreium Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy zwiastun

Prevues of coming attractions, odc. 156

Star Wars: Episode VII – The Force Awakens

Q-Prognoza:  QL  – Zaczęliśmy nietypowo, ale nie sposób pominąć taki filmik z planu nowych Gwiezdnych wojen. Osobiście… nie lubię tego typu materiałów. Smutno mi się tylko robi, że siedzę przed jakimś kompem w zwyczajnym, szarym świecie i mędzę, że w końcu napiszę jakiś film itd. Zazdraszczam. #WiemWiem przestań marudzić, napisz film, kręć. A jak będzie chujowy i już będzie wiadomo, że dalej będę tylko siedział przed jakimś kompem?

Sinister 2

Q-Prognoza:  QL  – W sumie to nie wiem, czemu QL, ale liczę na to, że będzie się działo dużo, krwawo i… I wystarczy.

The Finest Hours

Q-Prognoza:  QPA  – Szczerze powiedziawszy to wygląda to na najnudniejszą prawdziwą historię, jaką filmowcy postanowili przenieść na ekran.

Goosebumps

Q-Prognoza:  max 7/10  – Na pewno fajne by to było w postaci mocno gore komedii a’la Martwica mózgu itp. Jako zwykła komedia z Jackiem Blackiem będzie takie sobie.

PS. „Wypuściłeś wszystkie potwory, jakie kiedykolwiek zostały stworzone”, yhy, na pewno udało im się zdobyć prawa do wszystkich potworów.

Secret in Their Eyes

Q-Prognoza:  QL  – QL tylko dlatego, że cały czas nie skończyłem oryginału (oskarowy Sekret jej oczu [El secreto de sus ojos]), którego powyższy film jest remakiem. Może zmienię zdanie, gdy w końcu go skończę, a skończę, bo sobie właśnie przypomniałem, że miałem go skończyć :). PS. Fryzura Julii Roberts – koszmar #OczywistaOczywistość

Steve Jobs

Q-Prognoza:  QJWIE  – Sam nie wiem, jakoś nie przekonuje mnie ten zwiastun. Już bardziej do mnie przemówił kilkusekundowy teaser, który pojawił się jakiś czas temu. Pewnie będzie dobrze, ale na chwilę obecną najbardziej do seansu kusi mnie Kate Winslet.

Snowden

Q-Prognoza:  BRAK  – Teaser z gatunku: patrzcie, zaczęliśmy kręcić film. Josepha Gordona-Levitta nie lubię, citizenfour był przenudny, na razie aktywów mało.

Brooklyn

Q-Prognoza:  QPA  – Na Hallmark z tym!

Miss You Already

Q-Prognoza:  QJWIE  – Oczywisty atak na Oscara. Jak na razie nominacja raczej pewna, ale jeszcze pół roku filmów przed nami, więc nie wszystko jest przesądzone.

Northern Limit Line

Q-Prognoza:  QL  – Lubię takie historie, o których nie ma się pojęcia, że wydarzyły się za naszego życia. Człowiek się wkurzał na Orły Engela i na sędziów, że pchają Koreę Południową hen do półfinałów, a tymczasem na morzu…

A po więcej zwiastunów (i ciut bardziej na bieżąco; przynajmniej w praktyce) zapraszam na TRAILERY, KTÓRYCH NIE ZNASZ, A POWINIENEŚ.

Podziel się tym artykułem:

Skomentuj

Twó adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Quentin 2023 - since 2004