Kadr z najnowszego filmu Eliego Rotha The Green Inferno.
"The Green Inferno" - reż. Eli Roth

Prevues of coming attractions, odc. 155

Hitman: Agent 47

Q-Prognozna:  QJWIE  – Tylko dla mnie tytułowy bohater wygląda komicznie? Nie potrafię traktować go poważnie. Poza tym całość wygląda zbyt sztucznie i komputerowo. Dałbym QPĘ, ale widzę promyk nadziei w krwi, której chyba nie będą żałować. Szkoda, że komputerowej.

Paranormal Activity 5: The Ghost Dimension

Q-Prognoza:  QL  – Bardzo. Fajny. Zwiastun. Czy jest jakiś ułamek możliwości, że to, że do tej pory nie widziałem ani jednej części Paranormal Activity jest wielkim błędem z mojej strony?

Masterminds

Q-Prognoza:  QPA  – Egzystencjalne pytanie: czy jeżeli nie śmiałem się na zwiastunie, to będę się śmiał na całym filmie? Wątpię. Reżyserem Masterminds jest Jared Hess, człowiek, który kiedyś zrobił Napoleona Dynamite’a. Takie filmy jak Masterminds raczej potwierdzają, że Napoleon musiał mu wyjść przypadkowo.

Trainwreck

Q-Prognoza:  QPA  – A to z kolei nowy Judd Apatow. Litości, jemu też przypadkowo wyszły pierwsze filmy? PS. Trafne komentarze na Youtube: 1. Ten film będzie katastrofą (trainwreck), 2. Twarz Amy Schumer wygląda jakby nie mogła się zdecydować czy jest gruba, czy nie.

Sleeping With Other People

Q-Prognoza:  QPA  – Czarno to widzę. Coraz trudniej znaleźć lekki i przyjemny film obyczajowy/komedię, a wygląda na to, że będzie jeszcze gorzej.

The Green Inferno

Q-Prognoza:  QL  – Film Eliego Rotha czeka na swoją premierę już dobry rok, ale najwyraźniej w końcu się doczeka. A ja, cóż, z jednej strony czekam na niego, a z drugiej boję się, że będzie zbyt obrzydliwy, żeby go oglądać. Bo, że opowie standardową dla cannibal-moviesów historię to wiadomo.

2 odpowiedzi

  1. Green Inferno – nie kumam takich filmow i mnie nie jaraja, ale jak ogladalem to mialem ciary 😉

  2. Quentin

    Nikt nie kumał, dlatego moda na nie nie potrwała dłużej niż parę lat i parę filmów :). Ale akurat „The Green Inferno” w pełni zrozumiały jako homaż.

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.
www.VD.pl