Meryl Streep z córką w trailerze filmu Ricki and the Flash
Meryl Streep potrafi się nawet odmłodzić na potrzeby roli. *

Prevues of coming attractions, odc. 151


Vacation

Q-Prognoza:  QPA  – Ojj, bardzo źle to wygląda… Griswoldów chciałem, a nie reboota. A tak naprawdę to kolejne Wakacje są światu zupełnie niepotrzebne, już Vegas Vacation było marne.

Okropny film!

Q-Prognoza:  QL  – Przykro mi, nie po to się aż tak napracowałem, żeby potem filmik został wyświetlony 24 razy! 😛

The Human Centipede 3

Q-Prognoza:  QJWIE  – Myślę, że będzie gorzej niż lepiej, a świetna pierwsza Ludzka stonoga to tylko przypadek. Na szczęście zrobić film lepszy od dwójki to żaden problem, a pomysł z Tomem Siksem jest w trójce bardzo w porządku.

Ricki And The Flash

Q-Prognoza:  QJWIE  – Na papierze wszystko wygląda dobrze. Meryl Streep, Jonathan Demme, Diablo Cody. Tylko czemu nie porywa? Może dlatego, że porwie dopiero w kinie? Oby, ale na razie jestem sceptyczny, a czar Meryl na mnie nie działa.

Ta na profilowym to jej córka Mamie Gummer.

Magic Mike XXL

Q-Prognoza:  QPA  – Nie wygląda to dobrze i naprawdę nie przemawia teraz przeze mnie zazdrość! :)

Return to Sender

Q-Prognoza:  QJWIE  – Dobra robota, w ogóle nie wiem o co chodzi.

Absolutely Anything

Q-Prognoza:  QPA  – Zupełnie nie ufam Simonowi Peggowi, jako głównemu napędowi całego filmu. Poza tym całość wygląda jak zrzynka z Bedazzled. No i smutno mi, że Robin Williams w (chyba) ostatniej roli zagrał głos psa.

2 odpowiedzi

  1. Quentin

    No tak, zapomniałem o nim, ale przynajmniej na Trailery, których nie znasz, a powinieneś, którego znowu zapomniałem zalinkować na końcu był :).

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.