×
Johnny Depp zwiastun filmu Black Mass

Prevues of coming attractions, odc. 150

Przeliczyłem i tak, to już 150. odcinek Prevuesów

Black Mass

Q-Prognoza:  QL  – Co prawda to KOLEJNA przebieranka Johnny’ego Deppa, a te przebieranki są od dawna naprawdę nudne, ale całość wygląda bardzo porządnie. Kto wie, może to będzie powrót w wielkim stylu Donnie’ego Brasco. A jak ktoś już teraz jest ciekawy historii Whiteya to odsyłam do dokumentu: Whitey – United States of America v. James J. Bulger

Mr. Holmes

Q-Prognoza:  QL  – No! I w końcu to wygląda tak, jak powinno! Autor pierwszego zwiastuna powinien zmienić robotę.

The Visit

Q-Prognoza:  QPA  – Że niby M. Night Shyamalan zrewolucjonizuje found footage? Nie wierzę, Danusiu!

Fantastic Four

Q-Prognoza: W porywach  7/10  – Jako osoba, która lubi dwie poprzednie ekranizacje F4 powiem tylko tyle, że fatalny casting.

The Tale of Tales

Q-Prognoza:  QJWIE  – Klasycznie. Albo będzie zajebiście, albo będzie klapa nad klapami. Chyba półśrodków w tym przypadku nie ma.

Ant-Man

Q-Prognoza:  QPA   – Tym razem to wyjątkowo subiektywna opinia. Nie podoba mi się tu prawie nic, na czele z pomysłem na hiroła. Ale zdaję sobie sprawę, że to tylko i wyłącznie „moja wina”, a nie filmu, czy zwiastuna. Czasem się czegoś nie lubi nie dlatego, że jest marne, ale dlatego, że się tego nie lubi ;).

Dope

Q-Prognoza:  QL   – Całkiem sympatycznie to wygląda. Nie wiem tylko, czy kontakt z kulturą posthiphopową poprzez oglądanie MTV na początku lat 90. wystarczy, żeby w pełni bawić się tym filmem.

The Gallows

Q-Prognoza:  QJWIE  – Napisy o tym, jaki to film jest straszny jeszcze nie czynią filmu strasznym.

Tomorrowland

Q-Prognoza:  QJWIE  – Nie chcę się naciąć jak w przypadku Hugo, więc zostawiam neutralną prognozę, ale nie wydaje mi się, żeby poza efektami specjalnymi było tu coś jeszcze wartego uwagi. PS. Ale ta Britt Robertson podobna do Julii Roberts!

Attack on Titan

Q-Prognoza:  QL  – Boję się tylko o efekty specjalne, bo Chińczycy Japończycy średnio sobie z tym radzą trochę lepiej sobie z tym radzą od Chińczyków :).

Infini

Q-Prognoza:  QL  – No dobra, pewnie będzie kiszka, ale tak jak filmów o Wietnamie, tak brakuje mi też takich s-f-ów a’la Aliens. Jakieś zadupie kosmosu, misja ratunkowa, zagrożenie – klimat jest.

A po więcej zwiastunów (i ciut bardziej na bieżąco; przynajmniej w praktyce) zapraszam na TRAILERY, KTÓRYCH NIE ZNASZ, A POWINIENEŚ.

Podziel się tym artykułem:

3 komentarze

  1. A może The Visit to uwspółcześniona wersja baśni o Jasiu i Małgosi ? Chatka, babcia-wiedźma, chłopiec, dziewczynka i akcja z piecem. Chyba nadinterpretuje, heh.
    Attack on Titan – to Japończycy robią (no chyba, ze efekty od Kitajców)
    To Infini to już widać, że klimat zostanie pogrzebany zapewne w kliszach i drewnianym aktorstwie.

  2. Słusznie, Japońcy! nie wiem skąd mi się ci Chińczycy wzięli. To boję się trochę mniej, ale nadal 🙂

  3. Tale of Tales, czy też raczej Il racconto dei racconti zwróciło moją uwagę (cycek!) chętnie bym obejrzał, ale podejrzewam, że w Polsce może być ciężko, chyba, że jakieś mniejsze kina typu Barany w Kraku.

    Deppa nie lubię, ale trzeba przyznać, że jego gra aktorska robi wrażenie, aż mi się skojarzyło z Ledgerem i Jokerem.

Skomentuj

Twó adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Quentin 2023 - since 2004