"Snajper", aut.: Chris Kyle, Jim DeFelice, Scott McEwan - fot. Warner Bros. Polska
"Snajper", aut.: Chris Kyle, Jim DeFelice, Scott McEwan - fot. Warner Bros. Polska

Wyniki: Zostań snajperem – ustrzel książkę

Wybiła godzina 17.00 (no jakiś czas temu :) ), zakończył się snajperski konkurs na Q-Blogu. Pora podzielić się z Wami trafnym strzałem.

Strzelaliście po całej tarczy, celnych strzałów było sześć. Jednym z tych obdarzonych sokolim okiem snajperów zajmie się za chwilę sąd wojskowy. Zarzut: strzelanie do tarczy z karabinu maszynowego. Pozazdrościć oka, bo każdy z tych strzałów został oddany w inne pole, ale prokuratura wojskowa ma solidne dowody w postaci numeru IP. Skontaktowałem się już z bazą w Guantanamo, mają przygotować ce… pokój, pokój mają przygotować.

Na ostateczne ogłoszenie laureatów trzeba jeszcze poczekać na powrót do domu Sierotki Aśka, bo książek są trzy, a chętnych na wejście w ich posiadanie pięcioro: Your_God, biola93, Tusco, Malwina, Arhemik.

Poniżej prawidłowa odpowiedź (słownie: B1):

snajper3

Odpowiedź

  1. O, przestrzeliłem 😀 LOL

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.