Wdrożenie i opieka: MimasTech
Szokujące newsy!
Big Game - fot. screen z Youtube
Big Game - fot. screen z Youtube

Prevues of coming attractions [15.01.2015]

Big Game

Q-Prognoza: – I kiedy wszyscy zaczną się podniecać nowym, wypasionym zwiastunem wyglądającego na niezły filmu, uśmiechnę się z politowaniem i mruknę, że „Big Game” jest na mojej liście Do obejrzenia już od kilku miesięcy 😛

Disco polo

Q-Prognoza: – Drugie polskie podejście do filmu o disco polo i zapewne druga spektakularna klapa zrobiona przez kogoś, kto nie zadał sobie nawet trudu, żeby choć powierzchownie dowiedzieć się, o czym robi film. Przerysowane, przestylizowane, przeidiociałe – nie wiem, czy znajdzie się choćby kilku kretynów, którzy uznają to coś za zabawne.

Ant-Man

Q-Prognoza: – Nie każdy komiks trzeba od razu przenosić na duży ekran. Kino sobie jakoś radziło przez ponad 90 lat praktycznie bez komiksów to i teraz sobie poradzi. Jedyna nadzieja, że całośc pójdzie w stronę ostatniej kwestii ze zwiastuna. Bo jak zrobią to na poważnie…

Accidental Love

Q-Prognoza: – Odpowiedź na pytanie: Ciekawe, co by wyszło, gdyby znanych aktorów obsadzić w telewizyjnej komedii klasy C?

Spy

Q-Prognoza: – Odrzucam na chwilę całą swoją niechęć do Melissy McCarthy, bo zwiastun wygląda co najmniej przyjemnie. Oczywiście zawsze pozostaje strach, że to jednak standardowa komedia z Melissą.

Avengers: Age of Ultron Official

Q-Prognoza: – I jeszcze jeden teaser drugich „Avengersów”, w którym nie ma nic, co mogloby sprawić, że dam mniej niż QL. Choć to QL z gatunku takich dupy nie urwie, ale będzie fajnie.

Run All Night

Q-Prognoza: – Cóż za zmiana schematu! Do tej pory ktoś robił coś niewłaściwego i to Liam go ścigał, a teraz Liam robi coś niewłaściwego i ktoś go ściga! 😀

Unfriended

Q-Prognoza: – Lekko ściągnięte z mojego Facebook of the Dead (ale tylko lekko, FotD lepsze :P) wygląda ciekawie, choć myślę, że lepszy efekt wyszedłby, gdyby całość poszła w stronę dramatu obyczajowego, a nie found-footage’owego slashera. Początek zapowiadał mądrzejszy film.

A po więcej zwiastunów (i ciut bardziej na bieżąco; przynajmniej w praktyce) zapraszam na TRAILERY, KTÓRYCH NIE ZNASZ, A POWINIENEŚ.

Odpowiedź

  1. aaa bbb

    Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam et turpis vitae dolor fringilla maximus eu a lacus. Curabitur sed mauris fringilla, lobortis tortor in, tempus diam. Ut mattis suscipit fringilla. Mauris pretium blandit elit et efficitur. Proin non vestibulum est. Ut vel tellus sapien. Donec dolor ipsum, eleifend ac bibendum luctus, maximus et est. Suspendisse faucibus, sapien id rutrum tempor, metus sem ultrices sapien, nec cursus nunc lectus at mi. Fusce porta cursus arcu, sit amet rhoncus turpis faucibus non. Maecenas vitae ante velit.

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.
www.VD.pl