×

Prevues of coming attractions [02.01.2015]

Focus

Q-Prognoza: – Przychodzi taki moment w życiu niemal każdego aktora, gdy nagle – nie do końca wiadomo czemu – po serii udanych filmów wynoszących go na szczyt, ni stąd ni zowąd przychodzi załamanie kariery. Kolejne filmy jeden po drugim są coraz gorsze, zaczyna się miotać (lansować swoje niezdolne dzieci :P). Czuje, że jeszcze jedna klapa i skończy w sensacyjnym kinie obok Christiana Slatera i Vala Kilmera. Dajcie Smithowi trzecich „Bad Boys”, bo za chwilę będzie grał z Michaelem Madsenem.

Get Hard

Q-Prognoza: – Długo to trwało, ale w końcu przekonałem się do Willa Ferrella. Kevin Hart jak na czarnoskórego komika też nie jest najgorszy (no mają swoje specyficzne poczucie humoru, a nie że rasista od razu :P). Ale powyższy zwiastun wygląda jak na zarżnięcie fajnego pomysłu na zasadzie – mamy pomysł, reszta pójdzie z palca, szkoda czasu.

Kill Me Three Times

Q-Prognoza: – I nagle „Get Hard” wydaje się lepszy.

Woman in Gold

Q-Prognoza: – Wygląda sympatycznie, ale brakuje mi jakiegoś takiego funu rodem z „National Treasure”. Jakby z tyłu głowy reżyser ciągle słyszał ostrzeżenia: „Uważaj! Zbyt rozrywkowo ci to wychodzi, a chciałeś ambitniej!”.

Everly

Q-Prognoza: – What the fuck did I just saw?

Dragon Blade

Q-Prognoza: – Amerykańską gwiazdą być (nadinterpretuję; Cusack już się stoczył, Brody chyba niedługo), jeździć na saksy do Chin – żyć nie umierać. Dałbym QPĘ, ale znając życie udział Cusacka i Brody’ego będzie ograniczony do minimum, więc może nie będzie tak źle. Nie mam nic do Cusacka i Brody’ego, ale w chińskich filmach powinni grać tylko Chińczycy. Jakiekolwiek inne gwiazdy nie wróżą im niczego dobrego. Poza reklamą.

Insanity

Q-Prognoza: – Wygląda ciekawie, ale teaser to za mało, żeby być czegokolwiek pewnym. Szczególnie że Chińczycy mają talent do chrzanienia klimatycznych filmów z mocnymi scenami przesadzonymi potokami dialogów i wesołych inaczej scenek.

Podziel się tym artykułem:

Skomentuj

Twó adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Quentin 2023 - since 2004