Tom Hardy w filmie "Mad Max" - fot. screen z Youtube
Tom Hardy w filmie "Mad Max" - fot. screen z Youtube

Prevues of coming attractions [17.12.2014]

Knight of Cups

Q-Prognoza: – Uwielbiam filmy Malicka. Oglądam je zawsze, gdy nie mogę zasnąć.

The Gunman

Q-Prognoza: – No nie wiem. Obsada fajna, karabiny duże, ale mimo to wszystko pachnie sztampą.

Mad Max: Fury Road

Q-Prognoza: – Pierwszy zwiastun nowego „Mad Maksa” mógłby z powodzeniem startować w zawodach na najlepszy zwiastun mijającego roku. Ten mu w niczym nie ustępuje.

San Andreas

Q-Prognoza: – Wygląda na solidne widowisko do zaliczenia w kinie. I raczej na nic więcej. Ale że niekomiksowych widowisk w kinie jak na lekarstwo, a The Rocka lubię, to raczej QL bez wątpliwości.

’71

Q-Prognoza: – Nie widzę tu niczego, co mogłoby się nie udać. No i warto zauważyć, że Jack O’Connell („Starred Up”) coraz ciekawsze filmy wybiera.

Ode to My Father

Q-Prognoza: – Koreańskie melodramaty zawsze na propsie.

Muck

Q-Prognoza: – Wygląda bardzo rozrywkowo, tylko kłopot w tym, że czuję się, jakbym cały film obejrzał. No ale zwiastun zacny i w końcu ktoś z bohaterów nie kombinuje tak, jakby żadnego horroru w życiu nie widział, co nagminne w tego typu filmach.

The Last Five Years

Q-Prognoza: – Wygląda rozrywkowo (jak na film, w którym najprawdopodobniej ktoś umrze vide „P.S. I Love You”), ale piosenka nie wpadła mi w ucho. Typowa musicalowa sztampa (jak na ekranizację musicalu przystało). No ale zobaczymy, dla Anny Kendrick na pewno obejrzę.

Wild Card

Q-Prognoza: 6/10 – Jason Statham wraca do tego co lubi, potrafi, i co każdy widział już parę razy.

Hot Tub Time Machine 2

Q-Prognoza: – Za dużo tego wszystkiego.

A po więcej zwiastunów (i ciut bardziej na bieżąco) zapraszam na TRAILERY, KTÓRYCH NIE ZNASZ, A POWINIENEŚ.

3 odpowiedzi

  1. aaa bbb

    Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam et turpis vitae dolor fringilla maximus eu a lacus. Curabitur sed mauris fringilla, lobortis tortor in, tempus diam. Ut mattis suscipit fringilla. Mauris pretium blandit elit et efficitur. Proin non vestibulum est. Ut vel tellus sapien. Donec dolor ipsum, eleifend ac bibendum luctus, maximus et est. Suspendisse faucibus, sapien id rutrum tempor, metus sem ultrices sapien, nec cursus nunc lectus at mi. Fusce porta cursus arcu, sit amet rhoncus turpis faucibus non. Maecenas vitae ante velit.

  2. Ale trafiłem na perełkę 😉

  3. Quentin

    Jaką, jaką?? :)

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.