Prevues of coming attractions [02.12.2014]

Star Wars: Episode VII – The Force Awakens

Q-Prognoza: – Myślę, że nie trzeba uzasadniać. „Hej, pojawił się zwiastun kolejnej części Gwizdnych wojen” mogłoby być definicją określenia „cool”.


 

Jurassic World

Q-Prognoza: – Nie chcę krakać, ale póki co strasznie plastikowo to wszystko wygląda.
 

Cake

Q-Prognoza: Typowy oskarowy film 😛 – Grudzień, komediantka w poważnej roli, jakaś obowiązkowa choroba, żeby widowiskowo cierpieć. Zwykle takie filmy nie schodzą poniżej siódemki, ale więcej niż osiem nie wróżę.
 

The Imitation Game

Q-Prognoza:  – Angole złamali Enigmę, Żabojady zdobyli Monte Cassino i co jeszcze? Może Chińczycy walczyli pod Westerplatte? A ić pan w chu z takim kinem! :) Zarzucam, bo chyba wcześniej przegapiłem.

 

Kingsman: The Secret Service

Q-Prognoza: – Aczkolwiek nie mam pozytywnych przeczuć. Brawo za Jacka Bauera, ale całość kładzie obsada, która sprawia wrażenie wyciętej z innej bajki. No głównie Colin Firth (i Luke Skywalker 😉 ).
 

Ziarno prawdy

Zwiastun „Ziarna prawdy”

Q-Prognoza: – „Pokaż mi swój zwiastun, a powiem ci, jaki będzie z tego film”… Zwiastun zapowiada ( :) ) ciężką QPĘ. No ale cała nadzieja w tym, że to tylko nieudany trailer. Progres jest – przynajmniej Szackiego gra mężczyzna. Poza tym wszystko nie tak. Czy po średnio udanym „Gniewie” Miłoszewski podpisze się teraz (scenariusz) pod filmowym gniotem, który wcale nie miał być komedią?
 

Pan

Q-Prognoza: – Wstrzymuję się z kategorycznymi opiniami, bo z Hugo też kiedyś kpiłem, a wyszło co wyszło. Osobiście jednak uważam, że będzie QPiszcze.
 

Top Five

Q-Prognoza: – Lubię Chrisa Rocka, ale nie oszukujmy się. Jeden na dwadzieścia all-black-movies da się oglądać. I to wcale nie rasizm tylko taki gatunek filmowy.
 

Pitch Perfect 2

Q-Prognoza: Jedynka była sympatyczna, dwójka teoretycznie ma zadatki na bezproblemowy hit, ale łatwo o niepotrzebną przesadę. QL na wyrost – niech śpiewają i schowają gdzieś Rebel i będzie dobrze.
 

Song One

Q-Prognoza: – Świetny przykład na to, ile dobrego daje filmom/zwiastunom muzyka. Usunąć ją i nie zostanie nic specjalnego.
 

A po więcej zwiastunów (i ciut bardziej na bieżąco) zapraszam na TRAILERY, KTÓRYCH NIE ZNASZ, A POWINIENEŚ.

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.
www.VD.pl