Prevues of coming attractions [08.10.2014]

American Sniper

Q-Prognoza: – Daję QL, bo _scena_ była QL. Ale trudno w jej przypadku mówić o zwiastunie. Marna seria reżysera Eastwooda, która trwa już od dłuższego czasu każe poczekać z dalszymi zachwytami na normalny trailer.
 

Taken 3

Q-Prognoza: – Zwiastun wygląda zacnie, ale beznadziejna dwójka każe być ostrożna. Szczególnie że widać istnienie realnego zagrożenia w postaci za szybkiego montażu i za dużych zbliżeń.
 

The Mule

Q-Prognoza: QPA 😀
 

Miss Meadows

Q-Prognoza: – Dziwne to było, to na pewno. Przerysowane na maksa i przekombinowane, ale ciekawe trochę też. Osobiście myślę, że bardziej wyjdzie QPA, ale da się to jeszcze uratować.
 

Home Sweet Hell

Q-Prognoza: – Pozostajemy w tematyce przerysowanych filmów. Powyżej przykład na to, jak powinien wyglądać zwiastun pozostawiający po sobie mniej wątpliwości.
 

Electric Boogaloo: The Wild, Untold Story of Cannon Films

Q-Prognoza: – Mark Hartley („Not Quite Hollywood”, Machete Maidens Unleashed! powraca do tego, co potrafi robić najlepiej i na pewno zrobi to dobrze.
 

The Statue Whispers Death

The Statue Whispers Death from Sean Wainsteim on Vimeo.

Q-Prognoza: – Jest fajny klimacik, ale tak naprawdę naprawdę to może z tego wyjść zupełnie nic ciekawego. Jak to mawiają Górale: albo będzie padać, albo będzie słońce.
 

Leviathan

Q-Prognoza: – Wróble ćwierkają, że z tym filmem „Ida” przegra Oscara.
 

Black Sea

Q-Prognoza: – Sam zwiastun jakiś szczególnie porywający nie jest, ale bardzo mi się podoba, że ktoś w końcu znalazł dla łodzi podwodnej inne zastosowanie w kinie niż tylko do filmów okołowojennych.
 

The Water Diviner

Q-Prognoza: – Aczkolwiek mam wrażenie, że słaba passa Russella Crowe’a trwa. 

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.
www.VD.pl