Wdrożenie i opieka: MimasTech
Szokujące newsy!

Wyciekły kolejne zdjęcia Jennifer Lawrence

Żartowałem. Wcale nie zdjęcia, ale cały film! I nie wyciekł tylko legalnie został wrzucony do Internetu. A właściwie to zostanie wrzucony za dwa dni. Cała reszta się zgadza. Fajnie nie?


 

Tak, o „Do szpiku kości” mowa. Kto jeszcze nie widział ten powinien sobie nadrobić zaległości, bo raz będzie ku temu darmowa okazja, a dwa naprawdę warto to zrobić. To chyba (a nawet na pewno) jedyny film z Jennifer, w którym nie miałem do niej zupełnie nic. Potem zaczęła się mocno malować, robić głupie miny i była wszędzie. W moich oczach nigdy nie zbliżyła się już (na razie) do poziomu „Do szpiku kości”. Tak, nie mam o niej dobrego zdania.

Więcej o filmie możecie poczytać TUTAJ, bo już dawno o nim pisałem.

A teraz jeszcze stuknę o projekcie SALA KINOWA, który wystartował prawie równo dobę temu na Youtube. To właśnie w jego ramach w czwartek w necie pojawi się ww. film, a docelowo znajdziecie tam 170 tytułów z polskimi napisami bądź lektorem. Kilka filmów już na nim jest. Np. „Jackpot” wg pomysłu Jo Nesbo, czy „Seks i Lucia” z Paz Vegą nago ;). Te i wiele innych tytułów znadziecie O TUTAJ.

Koniec wpisu oddajmy jeszcze notce prasowej:

Repertuar Sali Kinowej to zarówno głośne premiery, jak i filmy artystyczne nagradzane na festiwalach filmowych w Cannes, Berlinie czy Wenecji. Kino amerykańskie, czeskie, francuskie, niemieckie, hiszpańskie i włoskie. Wśród 170 tytułów filmowych znajdują się takie filmy jak:
– „Zatoka delfinów” – Oscar w kategorii Najlepszy pełnometrażowy film dokumentalny
– „GranatowyPrawieCzarny” – Nagroda Specjalna na MFF w Wenecji
– „Kłopotliwy człowiek” – Najlepszy film Festiwalu w Cannes
– „Orzeł kontra rekin” – Główna Nagroda Jury Festiwalu Sundance
– „Kocham cię od tak dawna” – nominacja do Złotego Globu, BAFTA – Najlepszy film nieanglojęzyczny 

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.
www.VD.pl