Wdrożenie i opieka: MimasTech
Szokujące newsy!

Prevues of coming attractions [21.09.2014]

The Hunger Games: Mockingjay – Part 1

Q-Prognoza: max 7/10 – Trailer, nie przeczę, ładny. Ale bądźmy realistami. Nie po to dzielą filmy na dwie części, żeby w pierwszej cokolwiek fajnego się działo ;P

Big Eyes

Q-Prognoza: – Tim Burton się zepsuł.

The Judge

Q-Prognoza: – Za mało sali sądowej na QL-a. Poza tym właśnie sobie uświadomiłem, że nie lubię Downeya Jra. Mam nadzieję, że Billy Bob mu dokopie.

The Town That Dreaded Sundown

Q-Prognoza: – Wielce prawdopodobne, że ciekawsza od tego remake’u jest prawdziwa historia, która jest luźną kanwą filmu. Opowiedziałbym ją Wam, ale mi się nie chce ;). Odsyłam do „Killer Legends”.

John Wick

Q-Prognoza: – Nie zostałem przekonany. Wygląda fajnie, ale nie wygląda wow. I jeszcze to: „Straciłem wszystko. Ten pies był ostatnim prezentem od mojej umierającej żony”. Czymś się to różni od żebrolajka?

Paradise Lost

Q-Prognoza: – Wszystkie filmy mi ten Josh Hutcherson zabije! Dałbym QL-a gdyby nie on, bo film o Escobarze obejrzę więcej niż chętnie.

Bogowie

Q-Prognoza: – Ptaszki donoszą, że ktokolwiek już widziałem „Bogów” ten jest przynajmniej zadowolony. Zwiastun wygląda bardzo bardzo, więc nie ma powodów do tego, żeby wątpić w film. PS. No i parę dni po napisaniu tych słów film wygrał w Gdyni. Koniec PS-a.

Obywatel

Q-Prognoza: – Oby film był mniejszym sucharem niż ten zwiastun. Wierzę w to, że to całkiem prawdopodobne.

The Liberator

Q-Prognoza: 6/10 – I jeszcze jeden południowoamerykański biopic. Lubię biopiki, ale ten wygląda tak sobie.

The Houses October Built

Q-Prognoza: – A nawet mnie zaciekawiło.

V/H/S: Viral

Q-Prognoza: – Coraz lepiej wyglądają te wszystkie VHS-y i ABC of Deathy.

A Most Violent Year

Q-Prognoza: – Wygląda na sztampowy przeciętniak. Bardzo wygląda.

Low Down

Q-Prognoza: – Ile razy widzę Johna Hawkesa to się zastanawiam, czy krzycząc: „Biorąc pod uwagę okoliczności zagrałem oskarowo!” w „Od zmierzchu do świtu” wierzył, że kiedyś przyjdzie taki czas w jego karierze jak teraz. 

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.