Prevues of coming attractions [07.07.2014]

Horrible Bosses 2

Q-Prognoza: – Zupełnie niezachęcające. Przed QPĄ powstrzymuje mnie jedynie miłe wspomnienie jedynki. PS. Jen wygląda okropnie.
 

Foxcatcher

Q-Prognoza: – Lubię sportowe filmy, ale póki co po powyższym zwiastunie nie mogę stwierdzić nic bardziej konkretnego poza: no zobaczymy.
 

St. Vincent

Q-Prognoza: 7/10 – Można śmiało napisać, że Gran Torino było lepsze. PS. Wygląda na to, że w Hollywood znaleźli kolejnego genialnego młodego aktora. Nie wiem jak oni to robią, ale takich kandydatów na nastoletnich narkomanów wytrzepują jak z rękawa.
 

A Most Wanted Man

Q-Prognoza: – Trafiła się seria zwiastunów, którym QPY dać nie można, a tym bardziej QL-a. Powyższy nie zapowiada niczego specjalnego, a jedyna refleksja, jaką u mnie wywołuje to zastanowienie nad liczbą filmów, jakie się w danym momencie kręci z konkretnym aktorem. Hoffman dawno nie żyje, a już parę nowych trailerów z jego udziałem zaliczyliśmy.
 

The Skeleton Twins

Q-Prognoza: 7/10 – To jest ten moment, w którym aktorzy komediowi grają dramatyczną rolę (choć zarazem komediową) i wszyscy zaczynaja mówić: wow, oni potrafią grać! Przerabiamy to prawie z każdym komikiem.
 

The Disappearance Eleanor Rigby

Q-Prognoza: aka 6/10 😛 – Naprawdę nie dobieram tendencyjnie tych zwiastunów, żeby same QJWIE były, samo się tak układa. Co do powyższego to sam nie wiem. Wszystko może zależeć od nastroju w trakcie seansu, ale na chwilę obecną nie czuję, że mnie ten film porwie.
 

Time Lapse

Q-Prognoza: – Przełamujemy impas zwiastunem lekko starym, ale jarym. Nie wiem, dlaczego mi umknął, ale chyba nie ma wątpliwości, że film zapowiada się ciekawie i warto o nim wspomnieć.
 

Pride

Q-Prognoza: – Dawno nie było jakiegoś fajnego angielskiego filmu społecznego. Więc może ten.
 

Jimi: All Is By My Side

Q-Prognoza: – Zrobiliby lepiej jakiś dokument.

A po więcej zwiastunów (i ciut bardziej na bieżąco) zapraszam na TRAILERY, KTÓRYCH NIE ZNASZ, A POWINIENEŚ.

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.
www.VD.pl