Wdrożenie i opieka: MimasTech
Szokujące newsy!

Prevues of coming attractions [19.05.2014]

Interstellar

Q-Prognoza: – Magia Nolana na mnie nie działa, ale może dlatego mam pozytywne wrażenia. To czemu QJWIE? No bo QJWIE. Wygląda jak zwyczajny film nie-Nolana, a z drugiej strony w kosmosie pewnie zdarzy się coś niespodziewanego. Pytanie: pozytywnie czy niepozytywnie niespodziewanego.
 

Monsters: Dark Continent

Q-Prognoza: – Jedynka bardzo mi się podobała, co do dwójki jestem sceptyczny. To nie powinien być film o walce z dużymi potworami.
 

Dawn Of The Planet Of The Apes

Q-Prognoza: Jedynka mi się podobała (powtarzam się; tu choć recka jest), więc przeciwko dwójce na pewno nic nie mam. Ale warto w tym miejscu dodać, że choć technika tak bardzo idzie do przodu, to małpy nadal sztuczne.
 

V/H/S Viral

Q-Prognoza: – Pewnie będzie sporo przebierańców, ale wygląda na to, że zdecydowanie będzie trzymać poziom.
 

Coming Home

Q-Prognoza: – W końcu ciut dłuższy zwiastun najnowszego filmu Zhanga Yimou, w którym w końcu widać jakąś epickość, której brakło pierwszemu teaserowi. Przy okazji widać jeden z bardziej lamerskich wstępów do zwiastuna :).
 

Necrophobia 3D

Q-Prognoza: – Creepy! Tylko jak to w 3D u nas obejrzeć?
 

The Dance of Reality

Q-Prognoza: – Głównie dlatego, że bardziej od wspomnianych w zwiastunie tytułów przypomina mój ulubiony Santa Sangre. Warto jednak pamiętać, że ten QL szybko może się zamienić w QPĘ – filmy Jodorowsky’ego to jak stąpanie po polu minowym.
 

Words and Pictures

Q-Prognoza; – Były przebłyski QL-a, ale boję się, że zniszczą to zbyt ambitnym podejściem do błahego tematu. A przecież światu przydałaby się lekka, przyjemna i dobra komedia romantyczna. Dawno takiej nie było.
 

Transformers: Age of Extinction

Q-Prognoza: – Niewiarygodne! Widzę wyraźnie kto się z kim bije! 😉 

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.
www.VD.pl