×

Prevues of coming attractions [19.05.2014]

Interstellar

Q-Prognoza: – Magia Nolana na mnie nie działa, ale może dlatego mam pozytywne wrażenia. To czemu QJWIE? No bo QJWIE. Wygląda jak zwyczajny film nie-Nolana, a z drugiej strony w kosmosie pewnie zdarzy się coś niespodziewanego. Pytanie: pozytywnie czy niepozytywnie niespodziewanego.
 

Monsters: Dark Continent

Q-Prognoza: – Jedynka bardzo mi się podobała, co do dwójki jestem sceptyczny. To nie powinien być film o walce z dużymi potworami.
 

Dawn Of The Planet Of The Apes

Q-Prognoza: Jedynka mi się podobała (powtarzam się; tu choć recka jest), więc przeciwko dwójce na pewno nic nie mam. Ale warto w tym miejscu dodać, że choć technika tak bardzo idzie do przodu, to małpy nadal sztuczne.
 

V/H/S Viral

Q-Prognoza: – Pewnie będzie sporo przebierańców, ale wygląda na to, że zdecydowanie będzie trzymać poziom.
 

Coming Home

Q-Prognoza: – W końcu ciut dłuższy zwiastun najnowszego filmu Zhanga Yimou, w którym w końcu widać jakąś epickość, której brakło pierwszemu teaserowi. Przy okazji widać jeden z bardziej lamerskich wstępów do zwiastuna :).
 

Necrophobia 3D

Q-Prognoza: – Creepy! Tylko jak to w 3D u nas obejrzeć?
 

The Dance of Reality

Q-Prognoza: – Głównie dlatego, że bardziej od wspomnianych w zwiastunie tytułów przypomina mój ulubiony Santa Sangre. Warto jednak pamiętać, że ten QL szybko może się zamienić w QPĘ – filmy Jodorowsky’ego to jak stąpanie po polu minowym.
 

Words and Pictures

Q-Prognoza; – Były przebłyski QL-a, ale boję się, że zniszczą to zbyt ambitnym podejściem do błahego tematu. A przecież światu przydałaby się lekka, przyjemna i dobra komedia romantyczna. Dawno takiej nie było.
 

Transformers: Age of Extinction

Q-Prognoza: – Niewiarygodne! Widzę wyraźnie kto się z kim bije! 😉 

Podziel się tym artykułem:

Skomentuj

Twó adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Quentin 2023 - since 2004